8
ADB "Compensa Vienna Insurance Group"
Duomenų apsaugos specialistas (-ė) – teisininkas (-ė)

Reikalavimai

• Aukštasis universitetinis teisinis išsilavinimas;
• Ne mažesnė kaip 1 metų teisinio darbo patirtis;
• Asmens duomenų apsaugą reglamentuojančių teisės aktų išmanymas;
• Puikios lietuvių kalbos žinios, raštvedybos išmanymas;
• Geros anglų kalbos žinios, sugebėjimas sklandžiai bendrauti anglų kalba tiek raštu, tiek žodžiu;
• Analitinis mąstymas, gebėjimas logiškai ir nuosekliai dėstyti mintis, teisiškai argumentuoti.

Darbo pobūdis

• Asmens duomenų apsaugą reglamentuojančių teisės aktų reikalavimų užtikrinimas įmonėje;
• Duomenų apsaugos incidentų valdymas;
• Vidaus dokumentų bei sutarčių rengimas lietuvių ir anglų kalbomis, jų teisinis įvertinimas;
• Vadovybės bei darbuotojų konsultavimas teisiniais klausimais (įmonių, draudimo, asmens duomenų apsaugos teisė);
• Pagalba Teisės departamento vadovui ir Atitikties bei Duomenų apsaugos pareigūnui;
• Komunikacija su valstybės institucijomis įmonės veiklos klausimais;
• Dalyvavimas tarptautiniuose projektuose.

Įmonė siūlo

• Atlyginimas neatskaičius mokesčių: 1.700 Eur – 2.200 Eur (galutinė suma bus sutarta, atsižvelgiant į kandidato lūkesčius, kvalifikaciją ir patirtį);
• Kuro bei mobilaus ryšio išlaidų kompensavimas;
• Metinės premijos;
• Įdomus, plataus spektro teisinis darbas tarptautinėje kompanijoje;
• Galimos komandiruotės į užsienį;
• Galimybė nuolat tobulėti, kelti profesinę kvalifikaciją;
• Vidinės karjeros galimybės;
• Draugiška darbo aplinka, kurioje vertinamas profesionalumas ir orientacija į rezultatus.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1700 - 2200

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Vokiečių
  •  Anglų
  •  Estų
  •  Latvių
  •  Rusų
Kontaktinis asmuo
Ieva Kišvinė
+37068505801

Compensa Vienna Insurance Group yra Lietuvoje registruota akcinė draudimo bendrovė, kuri nuo 2016 m. sausio 1 d. pradėjo veiklą Baltijos šalyse.
Bendrovė priklauso draudimo grupei „Vienna Insurance Group“, kuri yra Austrijos bei Centrinės ir Rytų Europos draudimo rinkos lyderė, ji valdo 50 bendrovių 30 šalių ir draudimo rinkoje veikia jau 190 metų. Visoje grupėje dirba apie 25 tūkst. darbuotojų. Grupė vadovaujasi laiko patikrintomis tradicijomis, ji išsiskiria stipriais produktais ir gebėjimu palaikyti artimą ryšį su savo klientais.