24
Komfovent, UAB
REMONTO TECHNIKAS (-Ė)

UAB KOMFOVENT – viena didžiausių vėdinimo sistemų ir įrangos gamintojų Baltijos šalyse. Tai stabili ir sparčiai auganti kompanija, turinti gamybos ir prekybos padalinius septyniose šalyse, o gaminamą produkciją eksportuojanti į daugiau nei 30 šalių.
Kultūra ir profesionalumas – vertybės, kuriomis grindžiama kasdienė įmonės veikla. Dėmesys kolegoms ir gebėjimas džiaugtis jų pasiekimais, palankus mikroklimatas ir bendri siekiai sukuria draugišką ir kūrybingą darbo aplinką. Mūsų šūkis - „Įkvėpimui reikia gero oro!“

Darbo pobūdis:

  • Vėdinimo įrangos paleidimo - derinimo darbai;
  • Vėdinimo įrangos gedimų nustatymas bei remontas objektuose;
  • Planiniai vėdinimo įrenginių aptarnavimo darbai objektuose;
  • Gamintų vėdinimo įrenginių kokybės patikra.

Reikalavimai:

  • Techninis išsilavinimas, elektronikos/elektrotechnikos žinios;
  • Kruopštumas, gebėjimas nustatyti gedimus.

Privalumais laikytume:

  • Vėdinimo įrangos veikimo principų bei brėžinių supratimą, darbo patirtį su šaldymo įranga ją aptarnaujant ir remontuojant;
  • Patirtį lituojant spalvotuosius metalus.

Mes Jums siūlome:

  • Visas socialines garantijas ir priemones reikalingas darbui;
  • Profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Savarankišką ir dinamišką darbą.
  • Darbo laikas – nuo 7:30 val. iki 16:15 val. darbo dienomis;
  • Darbo vieta – Lentvario g. 146, Vilnius. Patogus susisiekimas Vilniaus viešuoju transportu – visiškai šalia įrengta autobusų stotelė;
  • Greitu metu – galimybę pietauti įmonės kavinėje.

Atlyginimas:

1500-2100 €/mėn. neatskaičius mokesčių.
Derybų klausimas;
Priklauso nuo rezultatų;
Su perspektyva didėti.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1500 - 2100

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Inga Urbontaitienė

Įmonės tinklalapishttps://www.komfovent.com