13
Ecotec Systems UAB
Pardavimų vadybininkas / Sales manager

„Ecotec Systems“ yra specializuota mažos įtampos, apsaugos sistemų ir elektros medžiagų prekybos įmonė, kuri, pradėdama darbą Lietuvoje, ieško ambicingo, atsakingo ir energingo vadovo.

DARBO APRAŠYMAS:
• Įmonės strategijos ir plėtros plano rengimas ir įgyvendinimas
• Ryšių su prekybos partneriais užmezgimas ir palaikymas
• Paraiškų rengimas ir sutarčių sudarymas
• Darbas su dokumentais
• Rinkos situacijos analizė, ateities tendencijų prognozavimas
• Pardavimų kainų strategijos ir apyvartos užtikrinimas
• Logistikos koordinavimas, planavimas.

REIKALAVIMAI:
• Pardavimų ir darbo su sistemos montuotojais patirtis (B2B)
• Žinios apie silpna srovė ir elektrines medžiagas
• Gebėjimas savarankiškai priimti sprendimus ir planuoti savo darbo dieną
• Geri bendravimo įgūdžiai ir didelis atsakomybės jausmas
• Anglų ir rusų kalbų žinios
• B kategorijos vairuotojo pažymėjimas

MES SIŪLOME:
• Plačios augimo galimybės naujoje, dinamiškoje ir perspektyvioje įmonėje
• Galimybė planuoti darbo dieną
• Papildomos premijos tikslams pasiekti
• Reguliari atlyginimų ir premijų sistemos peržiūra ir tobulinimas
Ecotec Systems is a specialized trading company of low voltage, security systems and electrical materials, which is looking for an ambitious, responsible and energetic manager when starting work in Lithuania.

JOB DESCRIPTION:
• Development and implementation of the company's strategy and development plan
• Establishing and maintaining relations with trading partners
• Preparation of tenders and conclusion of contracts
• Working with documents
• Analysis of the market situation, forecasting of future trends
• Ensuring sales pricing strategy and turnover
• Logistics coordination, planning.

REQUIREMENTS:
• Experience in sales and working with system installers (B2B)
• Knowledge of low currents and electrical materials
• Ability to make decisions independently and plan your working day
• Good communication skills and a great sense of responsibility
• Knowledge of English and Russian
• B category driving license

WE OFFER:
• Extensive growth opportunities in a new, dynamic and promising company
• Ability to plan your working day
• Additional bonuses for achieving goals
• Regular review and improvement of the remuneration and bonus system

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1500 - 2500

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
  • Lankstus grafikas

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
  •  Rusų
Kontaktinis asmuo
HR .

Ecotec Systems is a specialized trading company of low voltage, security systems and electrical materials.

Įmonės tinklalapishttp://www.ecotec.lt