16
Enax, UAB
Apskaitininkė (-as)
Enax, UAB
Enax, UAB

Enax, UAB

UAB ENAX - nuo 1999 metų sėkmingai veikianti ir auganti įmonė. Jau daugiau nei 20 metų Lietuvoje atstovauja didžiausią kėlimo technikos gamintoją HIAB. Pagrindinė įmonės veikla –prekyba specialiosios paskirties transporto priemonėmis, hidraulinės kėlimo technikos montavimas ir remontas, prekyba atsarginėmis dalimis bei hidraulinių sistemų komponentais.

Šiuo metu ieškome naujo komandos nario: – apskaitininkė (-as)

Darbo pobūdis:
• Pirminis buhalterinės apskaitos tvarkymas;
• Sąskaitų faktūrų išrašymas, siuntimas, archyvavimas;
• Sandėlių apskaita (pirkimai, pardavimai, inventorizacija);
• GPAIS sistemos administravimas;
• Pagalba vyr. buhalterei.

Reikalavimai:
• Išsilavinimas - buhalterijos, ekonomikos ar finansų srityje;
• Buhalterinės apskaitos pagrindų išmanymas;
• Sąžiningumas, kruopštumas ir noras nuolat tobulėti bei mokytis;
• Darbo patirtis Rivilės programa;
• Anglų kalba - minimaliai (tik buhalteriniai terminai);
• Rusų kalbos žinios žodžiu -privalumas;

Mes jums siūlome:
• Darbą stiprioje ir stabilioje įmonėje, kurioje įgysite darbo tarptautinėje įmonių grupėje patirties
• Galimybę įtvirtinti jau turimas žinias, įgyti vertingos patirties ir ugdyti kompetencijas;
• Draugišką ir darbščią aplinką;

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1400

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Metalo g. 7, Vilnius

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Indrė Rusteikytė
+37066214234

Įmonės tinklalapishttps://www.enax.lt