11
AUGA
Administratorius (-ė) - apskaitininkas (-ė)
AUGA
AUGA

AUGA

AUGA group – didžiausia Europoje ekologiško maisto bendrovė, veikianti principu „nuo lauko iki lentynos“. Įmonė gamina platų ekologiškų maisto produktų asortimentą iš savo užaugintų žaliavų, užtikrindama pilną produktų atsekamumą, ir vadovaujasi vizija – ekologiškas tvariai užaugintas maistas be kainos gamtai.

Kartu su mumis kviečiame augti ADMINISTRATORĘ (-IŲ) – APSKAITININKĘ (-Ą) darbui ŽŪB „AUGA ALANTA“, KAZLŲ K., MOLĖTŲ R., kuri bus atsakingas už – personalo dokumentų tvarkymą, pirminės apskaitos vedimą, biuro organizacinius darbus.

Darbo pobūdis

• Personalo dokumentų administravimas (įdarbinimas, darbo sutarties nutraukimas, darbo sąlygų keitimas, atostogų apskaita, įsakymų rengimas ir kt.);
• Darbo laiko apskaitos administravimas;
• Personalo dokumentų atitikimo LR teisės aktų keliamiems reikalavimams užtikrinimas;
• Korespondencijos, raštų administravimas, raštų rengimas;
• Darbo skelbimų darbo biržoje talpinimas;
• Pirminės buhalterinės apskaitos dokumentų tvarkymas;
• Darbo saugos dokumentų kontrolė;
• Duomenų bazės valdymas ir priežiūra (darbas Rivilės programa).

Reikalavimai

• Ne mažesnis, negu aukštesnysis išsilavinimas;
• Teisės aktų išmanymas, Darbo kodekso praktinio taikymo patirtis;
• Raštvedybos išmanymas;
• Patirtis dirbant su apskaitos programa Rivilė;
• Komunikabilumas, kruopštumas, lankstumas;
• Puikūs organizaciniai gebėjimai bei laiko planavimo įgūdžiai;
• Aukšta asmeninė atsakomybė;
• Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Įmonė siūlo

• įdomų ir atsakingą darbą sparčiai augančioje ir tobulėjančioje įmonių grupėje;
• kompetenciją ir patirtį atitinkantį darbo užmokestį;
• papildomą sveikatos draudimą;
• galimybė dalyvauti įmonės akcijų opcionų programoje;
• tobulėjimo, karjeros galimybes.

Jei manai, kad esi tinkamas kandidatas, sutinki pasidalinti savo asmens duomenimis, reikalingais vykdant atranką ir nori prisidėti prie AUGA group sėkmės istorijos, siųsk savo gyvenimo aprašymą el. paštu personalas@auga.lt su prierašu ADMINISTRATORĖ (-IUS), ŽŪB „AUGA Alanta“
Informuosime tik atsirinktus kandidatus.
Konfidencialumą garantuojame.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1000 - 1200

Papildoma informacija: Gali būti mokami priedai už darbo kokybę, transpoto išlaidų kompensavimas

Vietovė

    Molėtai, Utenos apskritis, Lietuva
    Skiemonių g. 2A, Kazlų k., Molėtų r.

Laikas

  • Visa darbo diena
  • Lankstus grafikas
Kontaktinis asmuo
Viktorija Gružauskienė

AB „AUGA group“ yra didžiausia Europoje ekologiško maisto bendrovė, veikianti principu „nuo lauko iki lentynos“. Įmonė gamina platų ekologiškų maisto produktų asortimentą iš savo užaugintų žaliavų, užtikrindama pilną produktų atsekamumą, ir vadovaujasi vizija  – ekologiškas tvariai užaugintas maistas be kainos gamtai.

Įmonės tinklalapishttp://www.auga.lt