22
INTERSURGICAL, UAB
GAMYBOS TECHNOLOGAS(-Ė)

Darbo pobūdis:
• Gamybos technologinių problemų sprendimas, pasiūlymų teikimas, pakeitimų ir patobulinimų įgyvendinimas.
• Gamybos procesų peržiūra, jų vertinimas, aprašymas, korekcijų siūlymas.
• Naujos įrangos ar procesų diegimas.
• Bandymų planavimas ir atlikimas.
• Projektų valdymas ir koordinavimas bendradarbiaujant su kitų skyrių kolegomis.
• Gamybos proceso pokyčių priežiūra ir kontroliavimas.
• Gamybos procesų efektyvumo didinimas.
• Gamybos personalui mokymų vedimas dirbti su naujais ar pasikeitusiais procesais ir/ar įranga.

Reikalavimai

• Techninis išsilavinimas arba darbo gamybinėje įmonėje patirtis.
• Projektų koordinavimo patirtis.
• Darbo kompiuteriu įgūdžiai: Outlook, Excel; Word.
• Imlumas naujovėms ir lankstumas.
• Noras dirbti ir tobulėti gamybos inžinerijos srityje.
• Atsakingumas, nuoseklumas, gebėjimas dirbti individualiai ir komandoje.

Privalumai

• Darbo „Intersurgical“ įmonėje patirtis.
• Anglų kalbos žinios.
• Braižybos įgūdžiai.

Siūlome

• Darbą sparčiai augančioje bei perspektyvioje gamybinėje įmonėje, gamybos inžinerijos srityje.
• Darbo užduočių įvairovę, leidžiančią realizuoti profesinius interesus.
• Dinamišką darbą draugiškame ir palaikančiame kolektyve.
• Plačias tobulėjimo galimybes, kvalifikacijos kėlimo mokymus.
• Karjeros galimybes.
• Darbo užmokestis priklauso nuo pasiekimų, patirties ir žinių, 1050 - 1500 Eur/mėn. su mokesčiais.

Konfidencialumą garantuojame. Gyvenimo aprašymą su antrašte “Gamybos technologas (-ė)” siųsti iki 2021 07 31 dienos adresu: info@intersurgical.lt, arba Personalo skyriui, UAB Intersurgical, Arnionių 60, 18170 Pabradė, arba faksu 8-387-66622.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1050 - 1500

Papildoma informacija: Darbo užmokestis priklauso nuo pasiekimų, patirties ir žinių

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Pabradė

Laikas

  • Visa darbo diena

Įgūdžiai

 MS Excel MS Office MS Outlook

Kalbos

  •  Anglų
Kontaktinis asmuo
Ramunė Ramunė
838766634

Įmonės tinklalapishttp://www.intersurgical.com