26
METIDA
PATENTŲ KONSULTANTO ASISTENTAS (-Ė)
METIDA
METIDA

METIDA

Darbo pobūdis:

• Raštų ir kitų dokumentų, reikalingų patentų registravimui Lietuvoje ir užsienio šalyse,
ruošimas;
• Registravimo procesų administravimas ir terminų kontrolė;
• Klientų duomenų bazės pildymas ir priežiūra.

Reikalavimai:

• Atidumas, kruopštumas, atsakingumas;
• Labai geros lietuvių ir anglų kalbos žinios raštu ir žodžiu;
• Kompiuterinis išprusimas (MS Office);
• Aukštasis išsilavinimas.

Mes jums siūlome:

• Darbą dinamiškoje ir šiuolaikiškoje legaltech įmonėje;
• Įgyti žinių ir patirties intelektinės nuosavybės apsaugos srityje;
• Profesinio augimo galimybę dirbant profesionalų komandoje;
• Darbą moderniam biure Vilniaus centre.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1100 - 1500

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Gynėjų g. 16

Laikas

  • Visa darbo diena

Įgūdžiai

 MS Office

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
DALIA ŠIŠLIENĖ
+370 614 99008

METIDA – lyderiaujanti intelektinės nuosavybės teisinių paslaugų grupė Europoje, turinti 30 metų patirtį prekių ženklų, dizaino ir išradimų apsaugos srityje. Naudodama legaltech įrankius, pasaulinio lygio marketingo sprendimus ir išskirtinę kompetenciją intelektinės nuosavybės apsaugos srityje, paslaugas teikia tiek vietinėje, tiek tarptautinėje rinkoje daugiau nei 1000-čiui klientų per metus.

Įmonės tinklalapishttps://metida.com/