14
Lietuvos Respublikos valstybės saugumo departamentas
VIRĖJAI (-OS)

KVIEČIAME VIRĖJUS (-AS)

Valstybės saugumo departamente visi esame atsidavę savo darbui ir nebijome prisiimti atsakomybės už jo rezultatus. Jeigu Jums maisto gaminimas yra ne tik pareiga, bet ir pašaukimas, prisijunkite prie mūsų.

Darbo pobūdis:
- Maisto gaminimas įstaigos darbuotojams – nuo paruošiamųjų ir higienos užtikrinimo darbų iki patiekalų apipavidalinimo, paskirstymo porcijomis ir patiekimo;
Reikalavimai:
- Ne žemesnis kaip vidurinis išsilavinimas ir įgyta virėjo profesinė kvalifikacija;
- Turėti praktinės maisto gaminimo patirties viešojo maitinimo srityje;
- Būti išklausius privalomąjį sveikatos ir higienos mokymo kursą.

Mes Jums siūlome:
- Darbą pagal 40 valandų darbo savaitės nustatytą grafiką;
- Pastovią darbo vietą;
- Konkurencingą atlyginimą;
- Modernias darbo priemones ir mokymus;
- Paslaugų ir draugišką kolektyvą.

Atlyginimas ir darbo vieta:
- Nuo 800 eurų „į rankas“;
- Vilnius, Pilaitės pr. 19.

Kandidatuodami ir siųsdami savo gyvenimo aprašymą Jūs pateikiate Lietuvos Respublikos valstybės saugumo departamentui savo asmens duomenis ir sutinkate dėl Jūsų pateiktų asmens duomenų tvarkymo. Informuojame, kad Jūsų pateikti asmens duomenys bus tvarkomi tik kandidatų į laisvas darbo vietas atrankos tikslais bei saugomi iki 12 mėnesių. Atrankos procesui pasibaigus, Jūsų asmens duomenys bus sunaikinti.
Savo sutikimą dėl Jūsų pateiktų asmens duomenų tvarkymo galite atšaukti mus informuodami el. paštu: atranka@vsd.lt.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1224.76

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
HR .