2
Biotechpharma, UAB
PIRKIMŲ VADYBININKAS (-Ė)

Darbo pobūdis:

  • Vykdyti pirkimus;
  • Vykdyti derybas su tiekėjais dėl geriausių medžiagų kainos ir tiekimo sąlygų;
  • Administruoti projektinius pirkimus;
  • Administruoti tiekimo užsakymus Navision sistemoje;
  • Teikti atskaitomybę apie vykdomų pirkimų eigą;
  • Aktyviai dalyvauti pirkimų optimizavimo procese;
  • Bendradarbiauti su vidinėmis komandomis dėl naujų užsakymų ir prekių bei medžiagų poreikio.

Reikalavimai:

  • Aukštasis/ aukštesnysis išsilavinimas;
  • Patirtis pirkimų srityje;
  • Tiekimo grandinės supratimas;
  • Geros anglų kalbos žinios;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Darbo patirtis su Navision ar kita apskaitos sistema.

Privalumai:

  • Patirtis farmacinėje ar maisto pramonėje;
  • GMP standartų žinojimas.

Mes pažadame:

  • Dienos tikrai nebus nuobodžios, o įgyta patirtis pravers ne tik darbinėje aplinkoje;
  • Galimybę prisidėti prie visos Northway įmonių grupės pirkimų bei tiekimo projektų;
  • Darbą stabilioje, šiuolaikiškoje įmonėje;
  • Puikią komandą, kuri yra imli naujovėms bei nuolatos tobulėja dirbdama pagal aukštus kokybės standartus;
  • Konkurencingą atlyginimą, atitinkantį Jūsų darbo patirtį.
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1300 - 1500

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Įgūdžiai

 Microsoft Dynamics NAV MS Office

Kalbos

  •  Anglų
Kontaktinis asmuo
Laura Baltakiene
+37068602764

Apie Northway Biotech

„Northway Biotech“ yra užsakomųjų paslaugų biofarmaciniams produktams vystyti ir preparatų klinikiniams tyrimams tiekėja. Įmonė teikia platų paslaugų spektrą pradedant ląstelių linijos konstravimu ir procesų vystymu ir baigiant GGP (Geros Gamybos Praktikos) vaistinės substancijos ir vaistinių produktų gamyba ir tiekimu klinikiniams tyrimams. „Northway Biotech“ klientai yra biotechnologinės įmonės, tarptautinės farmacinės kompanijos ir garsios mokslo institucijos iš Europos, Šiaurės Amerikos ir Azijos šalių. Aukšta kokybė, lankstumas, inovatyvus mąstymas ir nuolatinės investicijos į plėtrą lemia tai, kad įmonė pateisina ir viršija užsakovų lūkesčius. „Northway Biotech“ yra privataus kapitalo įmonė, įsikūrusi Vilniuje, Lietuvoje ir Bostone, JAV.

Įmonės tinklalapishttps://www.northwaybiotech.com

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

IT inžinierius (HELP DESK konsultantas)
EPS LT, UAB
Vilnius
€ 1391 – 1800
Galioja iki: 2024.05.23
IT business analyst
CGI Lithuania, UAB
Vilnius
€ 3500 – 4200
Galioja iki: 2024.05.12
Verslo aplinkos vertinimo ekspertas (-ė)
Inovacijų agentūra, VšĮ
Vilnius
€ 2900 – 3200
Galioja iki: 2024.05.03
Biuro administratorė (-ius)
EKSMA Optics, UAB
Vilnius
€ 1500
Galioja iki: 2024.05.04
Prekybos vadybininkas
IRLANDA, UAB
Kaunas