11
Vilniaus atliekų sistemos administratorius, Savivaldybės įmonė
ATLIEKŲ TVARKYMO KONTROLĖS SKYRIAUS KONTROLIERIUS (-Ė)

Mes – SĮ „Vilniaus atliekų sistemos administratorius“. Rūpinamės švaria sostinės aplinka ir administruojame miesto komunalinių atliekų tvarkymo sistemą, vykdome šios paslaugos kokybės kontrolę, teikiame informaciją miestiečiams ir institucijoms. Pagal aptarnaujamų klientų ir valdomos sistemos mastą esame viena didžiausių viešojo sektoriaus įmonių Vilniaus mieste.
Norite prisidėti prie atliekų tvarkymo kultūros ir švarios aplinkos kūrimo? Tapkite mūsų ambicingos ir veržlios komandos nariu. Kartu nuveiksime daug prasmingų darbų!

Darbo pobūdis:

• Vykdyti komunalinių atliekų surinkimo ir transportavimo kontrolę bei maršrutų stebėjimą;
• Tikrinti informaciją dėl tvarkos komunalinių atliekų surinkimo aikštelėse;
• Fiksuoti vežėjų pažeidimus mišrių komunalinių atliekų aikštelėse;
• Konteinerių ir kitų duomenų suvedimas į specializuotą sistemą;
• Mišrių komunalinių atliekų konteinerių administravimas ir kontrolė;
• Didelių gabaritų atliekų (DGA) sąvartų fiksavimas, galimų pažeidėjų nustatymas;
• Skundų/prašymų nagrinėjimas;
• Ataskaitų rengimas, pristatymas;
• Bendravimas su rinkliavos mokėtojais, informacijos jiems teikimas, dalyvavimas edukaciniuose renginiuose.

Reikalavimai kandidatams:

• Aukštasis išsilavinimas;
• Geri vairavimo įgūdžiai ir ne mažesnis 2 metų vairavimo stažas (B kategorija);
• Puikus valstybinės kalbos mokėjimas;
• Labai geri MS Office darbo kompiuteriu įgūdžiai, ypač word ir excel;
• Anglų, rusų, lenkų kalbų mokėjimas – privalumas;
• Geri komunikavimo, bendradarbiavimo įgūdžiai.

Mes siūlome:

• Dinamišką darbą, įdomius projektus pokyčių laikotarpiu, kai atsiveria galimybės prisidėti prie įmonės veiklos gerinimo;
• Naudingą patirtį, mokymus bei tobulėjimą kartu;
• Galimybę realizuoti idėjas, kuriant ir inicijuojant pokyčius;
• Profesionalų, motyvuotą ir draugišką kolektyvą;
• Konkurencingą, darbo rezultatus ir kompetenciją atitinkantį, atlyginimą.

Apie tai, kaip mes renkame, naudojame ir saugome informaciją apie savo kandidatus į darbuotojus galite rasti informaciniame pranešime kandidatams į VASA darbuotojus: https://sivasa.lt/image/pages/Privatumo%20politika/2021/08/02/Informacinis%20prane%C5%A1imas%20kandidatams%20%C4%AF%20VASA%20darbuotojus.pdf

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1600

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Smolensko g. 5, Vilnius

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Inga Alimovienė

Vilniaus miesto savivaldybės įmonė „Vilniaus atliekų sistemos administratorius“ rūpinasi švaria sostinės aplinka. Mes administruojame miesto komunalinių atliekų tvarkymo sistemą, vykdome šios paslaugos kokybės kontrolę, teikiame informaciją miestiečiams ir institucijoms. Pagal aptarnaujamų klientų ir valdomos sistemos mastą esame viena didžiausių viešojo sektoriaus įmonių Vilniaus mieste.

Įmonės tinklalapishttp://sivasa.lt