18
Vilniaus atliekų sistemos administratorius, Savivaldybės įmonė
IT projektų valdymo ekspertas (-ė)

SĮ „Vilniaus atliekų sistemos administratorius" rūpinasi švaria sostinės aplinka. Mes administruojame miesto komunalinių atliekų tvarkymo sistemą, vykdome šios paslaugos kokybės kontrolę, teikiame informaciją miestiečiams ir institucijoms. Pagal aptarnaujamų klientų ir valdomos sistemos mastą esame viena didžiausių viešojo sektoriaus įmonių Vilniaus mieste.

Norite prisidėti prie atliekų tvarkymo kultūros ir švarios aplinkos kūrimo? Tapkite mūsų ambicingos ir veržlios komandos nariu. Kartu nuveiksime daug prasmingų darbų.

Prie komandos kviečiame prisijungti IT projektų valdymo ekspertą (-ę)

Darbo pobūdis:

  • Priskirtų IT projektų valdymas, įmonės turimų sistemų identifikavimas, palaikymas ir tobulinimas, poreikių analizė ir vertinimas, galimų projektinių sprendimų formavimas pateikimas ir derinimas;
  • Projekto komandos formavimas, jos darbo organizavimas, terminų laikymosi užtikrinimas;
  • Projekto biudžeto planavimas, analizė ir kokybės kontrolė;
  • Projekto eigos, apimties, pasikeitimų bei galimų rizikų valdymas naudojant projektų valdymo metodikas;
  • Įmonės strateginių tikslų įgyvendinimas, pažangių technologijų diegimas;
  • Vidinės ir išorinės komunikacijos apie įmonėje vykdomus (planuojamus vykdyti) projektus valdymas;
  • Tiesioginė komunikacija su projekto iniciatoriais bei informacijos teikimas paslaugų tiekėjams, jų teikiamų paslaugų kokybės užtikrinimas ir priežiūra.

Reikalavimai kandidatams:

  • Turėti aukštąjį universitetinį išsilavinimą verslo vadybos, informacinių technologijų ar inžinerijos srityje (pageidautina – magistro kvalifikacinis laipsnis);
  • Išmanyti projektų / rizikų valdymo principus ir gebėti juos taikyti praktiškai;
  • Gebėti suderinti veiksmus ir priimamus sprendimus su projekto suinteresuotomis šalimis, nepriklausomai nuo kompetencijos srities arba lygio;
  • Prisiimti atsakomybę už tinkamai įgyvendintus projektų tikslus ir uždavinius;
  • Strateginis mąstymas, analitiniai gebėjimai;
  • Projektų valdymo sertifikatų PMP arba CompTIA Project+, arba Prince2, arba Certified Project Manager IPMA turėjimas bus vertinamas kaip privalumas;
  • Lean metodų supratimas, jų taikymo žinios, praktinė patirtis bus vertinama kaip privalumas;
  • Gebėti sklandžiai dėstyti mintis raštu ir žodžiu, išmanyti dokumentų rengimą ir tvarkymą reglamentuojančius teisės aktus;
  • Sklandi lietuvių kalba, geras anglų kalbos mokėjimas;
  • Geri komunikavimo, bendradarbiavimo įgūdžiai.

Mes siūlome:

  • Dinamišką darbą, įdomius projektus pokyčių laikotarpiu, kai atsiveria galimybės prisidėti prie įmonės veiklos gerinimo;
  • Naudingą patirtį, mokymus bei tobulėjimą kartu;
  • Galimybę realizuoti idėjas, kuriant ir inicijuojant pokyčius;
  • Profesionalų, motyvuotą ir draugišką kolektyvą;
  • Konkurencingą, darbo rezultatus ir kompetenciją atitinkantį, atlyginimą.

Apie tai, kaip mes renkame, naudojame ir saugome informaciją apie savo kandidatus į darbuotojus galite rasti informaciniame pranešime kandidatams į VASA darbuotojus: https://sivasa.lt/image/pages/Privatumo%20politika/2021/08/02/Informacinis%20prane%C5%A1imas%20kandidatams%20%C4%AF%20VASA%20darbuotojus.pdf

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 3000

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Smolensko g. 5, Vilnius

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Inga Alimovienė

Vilniaus miesto savivaldybės įmonė „Vilniaus atliekų sistemos administratorius" rūpinasi švaria sostinės aplinka. Mes administruojame miesto komunalinių atliekų tvarkymo sistemą, vykdome šios paslaugos kokybės kontrolę, teikiame informaciją miestiečiams ir institucijoms. Pagal aptarnaujamų klientų ir valdomos sistemos mastą esame viena didžiausių viešojo sektoriaus įmonių Vilniaus mieste.

Įmonės tinklalapishttp://sivasa.lt