11
Be more, UAB
PARDAVIMŲ VADYBININKO (-ĖS)

Įmonė UAB “Be MORE”, atstovaujanti tarptautines kompanijas, šiuo metu ieško kandidato darbui farmacijos ir sveikatos priežiūros srityje.

Papildoma informacija

Darbo pobūdis:
• Bendradarbiavimo su esamais bei potencialiais klientais vystymas;
• Pardavimų skatinimo ir lojalumo programų pateikimas ir valdymas;
• Projektų inicijavimas, įmonės reprezentavimas;
• Specializuotos informacijos apie produktus teikimas;
• Aktyvi naujų klientų bei pardavimų kanalų paieška;
• Mokymų specialistams vedimas;
• Dalyvavimas specializuotose parodose.

Reikalavimai kandidatams:
• Aukštasis išsilavinimas;
• Komunikabilumas, iniciatyvumas ir profesionalaus pardavimo įgūdžiai;
• Pozityvus mąstymas, išreikšta empatija ir vidinė motyvacija;
• Anglų kalbos žinios;
• Rusų kalbos žinios (būtų privalumas);
• Kompiuterinis raštingumas;
• Vairuotojo pažymėjimas.

Teiksime Jums pirmenybę, jei:
• Turite pardavimų patirties farmacijos, sveikatos priežiūros srityse.

Mes siūlome:
• Kūrybingą ir dinamišką darbą stabilioje bei nuolat savo veiklą plečiančioje įmonėje;
• Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes;
• Kolegišką ir ambicingą komandą;
• Kompetencijas atitinkantį atlyginimą, priedus bei visas darbui reikalingas priemones.

Gyvenimo aprašymą (CV) prašome siųsti iki 2021 m. rugpjūčio 7 d.
Informuosime tik pokalbiui atrinktus kandidatus.
Konfidencialumą garantuojame.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1600 - 2300

Papildoma informacija: Mokymai, visas darbui reikalingas priemones (tarnybinis automobilis, mobilus telefonas, nešiojamas kompiuteris ir kt.).

Vietovė

    Kaunas, Kauno apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Įgūdžiai

 MS PowerPoint MS Excel

Kalbos

  •  Anglų
Kontaktinis asmuo
Aidas Tarabilda