41
Klaipėdos kredito unija
PASKOLŲ VADYBININKAS (-Ė)

Darbo aprašymas:

  • Aktyvi fizinių ir juridinių klientų paieška;
  • Klientų poreikių išsiaiškinimas, kokybiškas aptarnavimas;
  • Klientų kreditavimas;
  • Kreditų išdavimo dokumentacijos tvarkymas;
  • Sukaupto paskolų portfelio administravimas.

Reikalavimai:

  • Didžiulė motyvacija tapti šios srities profesionalu;
  • Aukštasis universitetinis vadybinis, ekonominis, finansinis ar verslo administravimo išsilavinimas;
  • Gebėjimas suprasti finansines ataskaitas ir įvertinti įvairias rizikas;
  • Geri bendravimo ir derybiniai įgūdžiai;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Greitas naujos informacijos įsisavinimas;
  • Gebėjimas efektyviai organizuoti savo darbą ir savarankiškai dirbti;
  • Vairuotojo pažymėjimas;
  • Darbo bankiniame/draudimo sektoriuje patirtis (privalumas);
  • Gebėjimas suprasti ir kalbėti anglų ir/arba rusų kalbomis (privalumas).

Mes siūlome:

  • Darbą draugiškame kolektyve;
  • Visas socialines garantijas;
  • Atlyginimas Bruto nuo 1450 iki 2000 eur;
  • Priedai priklausantys nuo pasiektų rezultatų.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1450 - 2000

Vietovė

    Klaipėda, Klaipėdos apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Personalas .