21
Kokybės specialistas (-ė) (165928BR)
THERMO FISHER SCIENTIFIC

Darbo pobūdis

• Procesinių dokumentų, susijusių su Kokybės vadybos sistema, tvarkymas, rengimas (pagal poreikį), užtikrinimas dokumentų ir įrašų keitimo, derinimo, saugojimo ir naikinimo taisyklių laikymąsis Bendrovėje.
• Darbas su validuota MasterControl sistema.

Reikalavimai:

• Aukštasis universitetinis išsilavinimas (gamtos / vadybos mokslų magistras / bakalauras).
• Kokybės vadybos sistemos dokumentų parengimo ir valdymo žinios.
• Kokybės vadybos sistemos standartų bei jų reikalavimų žinojimas (ISO 13485) (privalumas).
• 2 metų dokumentų valdymo darbo patirtis (privalumas).
• Geros gamybos praktikos (GMP) standarto reikalavimų žinojimas (privalumas)
• Geri analitiniai sugebėjimai, atsakingumas, atidumas, kruopštumas, darbštumas, komandiškumas, įsitraukimas į įvairias veiklas.

Įmonė siūlo

• Prasmingą, mūsų misija pagrįstą darbą.
• Sparčiai augančios tarptautinės inovatyvios įmonės aplinką.
• Asmeninės ir profesinės karjeros galimybes aukštųjų technologijų srityje.
• Darbą ambicingoje komandoje.
• Terminuota darbo sutartis (iki 2022-05-01)
• Atlyginimas (1400 - 2100 Eur bruto per mėnesį) bei motyvacinis papildomų naudų paketas.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1400 - 2100

Vietovė

    Kaunas, Kauno apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Kristina Radžiukynaitė

Thermo Fisher Scientific" – didžiausia pasaulio kompanija, siūlanti produktus ir paslaugas mokslui. Mūsų misija – padėti klientams kurti sveikesnį, švaresnį ir saugesnį pasaulį.

UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“ – kompanijos padalinys Vilniuje, kuriantis ir gaminantis produktus gyvybės mokslų tyrimams bei diagnostikai. Mūsų produktai visame pasaulyje naudojami tiriant genų sandarą, raišką ir įvairovę, kuriant naujus įgimtų, paveldimų ir užkrečiamųjų ligų diagnostikos metodus.

Esame vertinamas kaip geidžiamas darbdavys: 2021 m. Lietuvoje mums įteiktas Verslo lyderystės apdovanojimas, 2020 m. – Metų darbdavio apdovanojimas, 2019 m. buvome pripažinti Lietuvos TOP darbdaviu gamybos sektoriuje.

Nesvarbu, kokia yra jūsų kompetencijos sritis, siūlome prasmingą, mūsų misija pagrįstą darbą ir nuolatinio tobulėjimo kultūrą. Tikime, kad tai yra pagrindas, siekiant įgyvendinti profesinės ir asmeninės karjeros tikslus.

Įmonės tinklalapishttp://www.thermofisher.lt

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Senior Team Lead, Programmatic Consultancy
Adform
Vilnius
€ 3000
Galioja iki: 2024.04.27
Account Manager
AS "Citadele banka" Lietuvos filialas
Vilnius
€ 2100 – 3100
Galioja iki: 2024.05.05
Digital Media Specialist
Adform
Vilnius
€ 1600
Machine Learning Engineer (Python)
Zenitechas, UAB
Vilnius
€ 32
Galioja iki: 2024.05.02
Office space manager
Vilnius
€ 2800 – 3550
IT business analyst