18
Eksporto vadybininkas (-ė)
Nematekas, ŽŪB

Darbo pobūdis

  • ryšių palaikymas su esamais klientais ir naujų klientų paieška Skandinavijos ir Vakarų Europos rinkose;
  • komercinių pasiūlymų bei sutarčių ruošimas;
  • strateginės rinkos analizė, naujų produktų poreikio identifikavimas ir pasiūlymų teikimas;
  • užsakymų vykdymo organizavimas ir kontrolė.

Reikalavimai

  • darbo patirtis eksporto srityje (FMCG sektoriuje - privalumas);
  • aukštasis universitetinis išsilavinimas vadybos, ekonomikos ar panašiose srityse;
  • geri bendravimo, derybiniai ir organizaciniai įgūdžiai;
  • puikios anglų kalbos žinios, kitos kalbos - privalumas.

Įmonė siūlo

  • atsakingą, aktyvų ir įdomų darbą vienoje didžiausių Lietuvos mėsos perdirbimo įmonių;
  • draugišką ir profesionalią komandą;
  • profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes.
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1580

Papildoma informacija: Darbo užmokestis derinamas priklausomai nuo kandidato patirties ir kompetencijų.

Vietovė

    Kaunas, Kauno apskritis, Lietuva
    Rusonių g. 17a, Dovainonys, Kaišiadorių r.

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Ugnė Džiugienė

ŽŪB „Nematekas“ - viena didžiausių Lietuvoje mėsos perdirbimo įmonių. Šalies ir užsienio pirkėjams siūlome daugiau nei 250 pavadinimų skanių ir kokybiškų kiaulienos, jautienos, vištienos ir kalakutienos gaminių, o įmonės darbuotojams - atsakingą ir įdomų darbą, kuriame Jūsų lauks draugiškas ir profesionalus kolektyvas, nauji iššūkiai ir tobulėjimo galimybės.

Įmonės tinklalapishttp://www.nematekas.lt