25
Informacinių technologijų pasaulis,UAB
Tiekimo /pirkimų vadybininkas (-ė)

Darbo pobūdis:

  • Sandėlio likučių sekimas;
  • Įrankių išdavimas darbuotojams;
  • Remonto organizavimas turimiems automobiliams bei įrankiams;
  • Prekių ,medžiagų užsakymas;
  • Bendravimas su medžiagų tiekimo atstovais dėl medžiagų pristatymo ir kitais operatyviniais klausimais;
  • Medžiagų pardavimas.

Reikalavimai darbuotojui:

  • B kategorijos vairuotojo teisės;
  • Darbo kompiuteriu pagrindai;
  • Puikūs bendravimo įgūdžiai, gebėjimas dirbti komandoje.

Įmonė siūlo:

  • Siūlome konkurencingą atlyginimą;
  • Atsakingą ir dinamišką darbą;
  • Atvirumą ir skaidrumą įmonės vidiniuose procesuose;
  • Tobulėjimo ir saviraiškos galimybes.
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1400

Vietovė

    Kaunas, Kauno apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
HR .

Bendrovė įsteigta 2002 metais. Diegia alternatyvios energetikos sprendimus tokie kaip: saulės elektrinės, vakuuminiai kolektoriai, saulės kolektorių sistemos. Atlieka polių kalimo darbus, įrenginėja kelių saugumo elementus, ženklinimo ir apsauginius atitvarus, tveria tvoras, montuoja vartus.

Įmonės tinklalapishttps://www.sauleselektrines.lt/