27
Vidinis auditorius (-ė) (GMP, ISO 9001/13485) (168395BR)
THERMO FISHER SCIENTIFIC

Reikalavimai:

• Aukštasis universitetinis, biologijos/chemijos/biochemijos išsilavinimas - privalumas.
• Anglų kalba (būtina).
• Kompiuterinis raštingumas (MS Office).
Žinios ir darbo patirtis, įgūdžiai:
• Kokybės sutarčių valdymo proceso išmanymas.
• GGP sistemos reikalavimų žinojimas ir įgūdžiai.
• Kokybės vadybos sistemų standartų (ISO 9001, ISO 13485) reikalavimų žinojimas.
• Dokumentavimo principų išmanymas.

Darbo pobūdis:

• Rengia ir koordinuoja metinės vidaus auditų programos ir detalius vidaus audito planų sudarymą.
• Rengia vidaus audito klausimynus (jeigu reikalinga).
• Atlieka vidaus auditus.
• Koordinuoja ir rengia vidaus audito ataskaitas.
• Registruoja neatitiktis duomenų bazėse.
• Seka koregavimo, korekcinių ir/arba prevencinių veiksmų atlikimo terminius, bei informuoja Kokybės direktorių apie laiku neatliktas užduotis.
• Pagal poreikį organizuoja ir dalyvauja klientų atliekamuose audituose.
• Rengia vidaus auditų ir klientų auditų ataskaitas.
• Rengia ir valdo KVS dokumentaciją.
• Esant poreikiui dalyvauja žaliavų gamintojų audituose.

Įmonė siūlo:

• Sparčiai augančios tarptautinės inovatyvios įmonės aplinką.
• Atlyginimas (nuo 1400 iki 2100 Eur bruto) bei motyvacinis papildomų naudų paketas.
• Darbą naujai suformuotoje ambicingoje komandoje.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1400 - 2100

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Dalia Paulauskaite

Thermo Fisher Scientific" – didžiausia pasaulio kompanija, siūlanti produktus ir paslaugas mokslui. Mūsų misija – padėti klientams kurti sveikesnį, švaresnį ir saugesnį pasaulį.

UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“ – kompanijos padalinys Vilniuje, kuriantis ir gaminantis produktus gyvybės mokslų tyrimams bei diagnostikai. Mūsų produktai visame pasaulyje naudojami tiriant genų sandarą, raišką ir įvairovę, kuriant naujus įgimtų, paveldimų ir užkrečiamųjų ligų diagnostikos metodus.

Esame vertinamas kaip geidžiamas darbdavys: 2021 m. Lietuvoje mums įteiktas Verslo lyderystės apdovanojimas, 2020 m. – Metų darbdavio apdovanojimas, 2019 m. buvome pripažinti Lietuvos TOP darbdaviu gamybos sektoriuje.

Nesvarbu, kokia yra jūsų kompetencijos sritis, siūlome prasmingą, mūsų misija pagrįstą darbą ir nuolatinio tobulėjimo kultūrą. Tikime, kad tai yra pagrindas, siekiant įgyvendinti profesinės ir asmeninės karjeros tikslus.

Įmonės tinklalapishttp://www.thermofisher.lt

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

IT inžinierius (HELP DESK konsultantas)
EPS LT, UAB
Vilnius
€ 1391 – 1800
Galioja iki: 2024.05.23
IT business analyst
CGI Lithuania, UAB
Vilnius
€ 3500 – 4200
Galioja iki: 2024.05.12
Accountant
BAA Training
Vilnius
€ 2149
Galioja iki: 2024.05.15
Pilot Assessment Specialist
Vilnius
€ 2148
Galioja iki: 2024.05.24
Head of Legal
Heston Airlines, UAB
Vilnius
€ 7000