6
Validavimo inžinierius (-ė) (Terminuota sutartis iki 31/08/2022)
THERMO FISHER SCIENTIFIC

Darbo pobūdis:

Kokybės validavimo inžinierius (-ė) yra atsakingas už dokumentų, kurie susiję su analitinių metodų bei gamybos, valymo ir siuntimo procesų validavimu, peržiūrą, konsultavimą ir parengimą, užtikrinant jų atitikimą pagal ISO9001, ISO13485, GGP ir 21 CFR part 820 reikalavimus.

Uždaviniai ir funkcijos:

Užtikrina tikslų ir savalaikį duomenų rengimą, suvedimą į apskaitos sistemą;
Siūlo keitimus, ruošia, derina ir tvirtina KVS/AVS dokumentus vidinėje duomenų sistemoje;
Konsultuoja ir užtikrina gamybos, valymo, siuntimo ir metodų validavimo procesų atitikimą pagal ISO13485 ir GGP reikalavimus (validavimo planų/protokolų, eksperimentinių rezultatų, validavimo procesų ir ataskaitų peržiūra);
Užtikrina laiku vykdomą suvaliduotų procesų parametrų stebėjimą ir duomenų statistinę analizę pateikiant informaciją produkto kokybės apžvalgai;
Dalyvauja įmonės išoriniuose/vidiniuose audituose, kokybės užtikrinimo procesuose bei mokymuose;
Informuoja tiesioginį vadovą apie visas nestandartines situacijas, susijusias su tiesioginėmis funkcijomis.

Kvalifikaciniai reikalavimai:

Aukštasis (ne)universitetinis biologijos/chemijos/biochemijos/bioinžinerijos išsilavinimas (bakalauras);
Mažiausiai 2 metų darbo patirtis pagal specialybę (privalumas – darbo patirtis standartų reguliuojamoje aplinkoje);
Puikios anglų kalbos žinios;
ISO 13485, GGP standartų ir kokybos vadybos sistemų, analitinių metodų, procesų validavimo, įrangos/sistemų kvalifikavimo žinios ir įgūdžiai;
Aseptinės gamybos principų ir taisyklių žinojimas;
Darbo ir elgesio kontroliuojamoje aplinkoje žinios;
Organizuotumas, stiprūs komunikacijos ir planavimo įgūdžiai.

Įmonė siūlo

Darbą dieniniu grafiku (8:00-16:45);
Aiškiai aprašytas darbo tvarkas, saugią ir draugišką darbo aplinką;
Prasmingą, mūsų misija pagrįstą darbą su ambicinga komanda;
Sparčiai augančios tarptautinės inovatyvios įmonės aplinką;
Asmeninės ir profesinės karjeros galimybes aukštųjų technologijų srityje;
Mėnesinį atlyginimą 1400 - 2100 EUR/mėn. (neatskaičius mokesčių) ir papildomų naudų paketą.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1800 - 2700

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    V. A. Graičiūno g. 8 LT-02241 Vilnius, Lithuania​

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Eigilė Gedvilaitė

Thermo Fisher Scientific" – didžiausia pasaulio kompanija, siūlanti produktus ir paslaugas mokslui. Mūsų misija – padėti klientams kurti sveikesnį, švaresnį ir saugesnį pasaulį.

UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“ – kompanijos padalinys Vilniuje, kuriantis ir gaminantis produktus gyvybės mokslų tyrimams bei diagnostikai. Mūsų produktai visame pasaulyje naudojami tiriant genų sandarą, raišką ir įvairovę, kuriant naujus įgimtų, paveldimų ir užkrečiamųjų ligų diagnostikos metodus.

Esame vertinamas kaip geidžiamas darbdavys: 2021 m. Lietuvoje mums įteiktas Verslo lyderystės apdovanojimas, 2020 m. – Metų darbdavio apdovanojimas, 2019 m. buvome pripažinti Lietuvos TOP darbdaviu gamybos sektoriuje.

Nesvarbu, kokia yra jūsų kompetencijos sritis, siūlome prasmingą, mūsų misija pagrįstą darbą ir nuolatinio tobulėjimo kultūrą. Tikime, kad tai yra pagrindas, siekiant įgyvendinti profesinės ir asmeninės karjeros tikslus.

Įmonės tinklalapishttp://www.thermofisher.lt

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Digital Media Specialist
Adform
Vilnius
€ 1600
Galioja iki: 2024.04.27
Office space manager
AS "Citadele banka" Lietuvos filialas
Vilnius
€ 2800 – 3550
Galioja iki: 2024.05.05
IT business analyst
CGI Lithuania, UAB
Vilnius
€ 3500 – 4200
Galioja iki: 2024.05.12
Senior Team Lead, Programmatic Consultancy
Adform
Vilnius
€ 3000
Account Manager
Vilnius
€ 2100 – 3100
Prekybos vadybininkas