4
Žemaitijos pienas, AB
Vyr. pardavimų vadybininkas/-ė Panevėžyje

Darbo pobūdis

Bendrovės platinamų produktų pardavimai ir pardavimo plėtra;
Kreditų kontrolė;
Bendravimas su esamais klientais ir naujų klientų paieška;
Produktų priežiūra prekybos taškuose;
Užsakymų formavimas;
Pavaldžių darbuotojų darbų organizavimas ir skirstymas.

Reikalavimai

Ne žemesnis nei aukštesnysis išsilavinimas (prekyba, ekonomika ar vadyba - privalumas);
2-3 metų sėkmingo darbo patirtis pardavimų vadybos srityje;
Vairuotojo pažymėjimas B kategorija;
Užsienio kalbos žinių lygis ne žemesnis nei B2;
Atsakingumas, sąžiningumas, iniciatyvumas, komunikabilumas, pareigingumas.

Įmonė siūlo

Pasiūlysime Jums konkurencingą, kompetencijas atitinkantį atlyginimą - metinis darbo užmokestis iki 35 000 eurų (neatskaičius mokesčių);
Jau pirmojo susitikimo metu plačiau pristatysime papildomų naudų paketą, kurį šiandien sudaro 25+ papildomos naudos!
Suteiksime galimybę dirbti veržlioje, motyvuojančioje ir draugiškoje komandoje;
Priskirsime kuratorių, kuris padės Jums sėkmingai startuoti naujose pareigose;
Visuomet įsiklausysime į Jūsų idėjas ir pasiūlymus;
Suteiksime galimybę kelti kvalifikaciją - nuolat mokytis ir tobulėti tiek vidiniuose, tiek išoriniuose mokymuose.

Informuosime tik kitam atrankos etapui atrinktus kandidatus

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2450 - 2800

Papildoma informacija: Pasiūlysime Jums konkurencingą, kompetencijas atitinkantį atlyginimą - metinis darbo užmokestis iki 35 000 eurų (neatskaičius mokesčių); Priskirsime kuratorių, kuris padės Jums sėkmingai startuoti naujose pareigose.

Vietovė

    Panevėžys, Panevėžio apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Įgūdžiai

 MS Teams MS Office MS Outlook

Kalbos

  •  Anglų
Kontaktinis asmuo
Greta Gustytė
+37066524107

Bendrovė „Žemaitijos pienas“ – viena iš didžiausių ir moderniausių pieno perdirbimo bendrovių Baltijos Šalyse, tarptautinių apdovanojimų ir prizų laimėtoja, gaminanti gerai žinomus ir populiarius prekinių ženklų produktus, kurie atitinka aukščiausius kokybės standartus.

Įmonės tinklalapishttp://www.zpienas.lt