17
Biotechnologas (-ė)
THERMO FISHER SCIENTIFIC

Darbo pobūdis

• Biotechnologas organizuoja biomasių auginimo darbus;
• Ruošia/anlizuoja ir vertina pasėjamąją medžiaga;
• Prižiūri fermentacijos proceso eigą, analizuoja parametrus, priima sprendimus dėl fermentacijos eigos;
• Dokumentuoja procesus pagal nustatytus reikalavimus;
• Tobulina gamybos technologijas;
• Sprendžia problemas, aiškinasi priežastis;
Ruošia dokumentaciją naujiems procesams.

Reikalavimai

• Aukštasis gamtos mokslų ( biochemijos/ molekulinės biologijos/ mikrobiologijos/ bioinžinerijos mokslų) išsilavinimas;
• Mokėjimas savarankiškai analizuoti rezultatus;
• Geros anglų kalbos žinios (raštu ir žodžiu).
• Kompiuterinis raštingumas (MS Office).
Kruopštumas, atsakingumas, atidumas, pareigingumas.

Įmonė siūlo

• Prasmingą, mūsų misija pagrįstą darbą.
• Sparčiai augančios tarptautinės inovatyvios įmonės aplinką.
• Asmeninės ir profesinės karjeros galimybes aukštųjų technologijų srityje.
• Darbą ambicingoje komandoje.
Siūlomas atlyginimas 1,400 - 2,100 Eur neatskaičius mokesčių ir papildomas naudų paketas už darbą pamainomis.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1400 - 2100

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    V. A. Graičiūno g. 8 LT-02241 Vilnius, Lithuania

Laikas

  • Visa darbo diena, pamainomis
Kontaktinis asmuo
Sigita Aleksaitė

Thermo Fisher Scientific" – didžiausia pasaulio kompanija, siūlanti produktus ir paslaugas mokslui. Mūsų misija – padėti klientams kurti sveikesnį, švaresnį ir saugesnį pasaulį.

UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“ – kompanijos padalinys Vilniuje, kuriantis ir gaminantis produktus gyvybės mokslų tyrimams bei diagnostikai. Mūsų produktai visame pasaulyje naudojami tiriant genų sandarą, raišką ir įvairovę, kuriant naujus įgimtų, paveldimų ir užkrečiamųjų ligų diagnostikos metodus.

Esame vertinamas kaip geidžiamas darbdavys: 2021 m. Lietuvoje mums įteiktas Verslo lyderystės apdovanojimas, 2020 m. – Metų darbdavio apdovanojimas, 2019 m. buvome pripažinti Lietuvos TOP darbdaviu gamybos sektoriuje.

Nesvarbu, kokia yra jūsų kompetencijos sritis, siūlome prasmingą, mūsų misija pagrįstą darbą ir nuolatinio tobulėjimo kultūrą. Tikime, kad tai yra pagrindas, siekiant įgyvendinti profesinės ir asmeninės karjeros tikslus.

Įmonės tinklalapishttp://www.thermofisher.lt

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Digital Media Specialist
Adform
Vilnius
€ 1600
Galioja iki: 2024.04.27
Office space manager
AS "Citadele banka" Lietuvos filialas
Vilnius
€ 2800 – 3550
Galioja iki: 2024.05.05
IT business analyst
CGI Lithuania, UAB
Vilnius
€ 3500 – 4200
Galioja iki: 2024.05.12
Senior Team Lead, Programmatic Consultancy
Adform
Vilnius
€ 3000
Account Manager
Vilnius
€ 2100 – 3100
Prekybos vadybininkas