3
NEFELĖ, UAB
PASLAUGŲ (B2B) PARDAVIMŲ VADYBININKĖ (-AS)
NEFELĖ, UAB
NEFELĖ, UAB

NEFELĖ, UAB

UAB "Justicija" – jau septyniolika metų vykdanti veiklą ir nuolatos besiplečianti privataus lietuviško kapitalo įmonė. Įmonės pagrindinės specializacijos kryptys yra teisinės ir buhalterinės paslaugos viešojo ir privataus sektoriaus subjektams. Daugiau apie įmonę: https://justicija.eu/

Atrankos partneris - Personalo atrankos paslaugų įmonė NEFELĖ - specialistų paieška ir atranka.

DARBO POBŪDIS:

  • Įmonės teikiamų, plataus profilio kompleksinių paslaugų pardavimas naujiems verslo klientams: jų paieška, susitikimai su potencialiais klientais dėl buhalterinių, teisinių, darbų saugos ir duomenų apsaugos paslaugų (veiklos geografija- Vilniaus regionas, galimi Marijampolės ir Kauno regionai);
  • Komercinių pasiūlymų rengimas ir teikimas, atsižvelgiant į kliento konkretų poreikį;
  • Sutarčių derinimas, derybos ir pasirašymo organizavimas;
  • Bendrojo klientų užklausų pašto administravimas ir atsakymų/pasiūlymų rengimas;
  • Pardavimų informacijos valdymas ir administravimas.

REIKALAVIMAI:

  • Aukštasis išsilavinimas (pageidautina vadybos, ekonomikos srityse);
  • Sėkminga patirtis vykdant pardavimus B2B segmente (panašaus profilio ar paslaugų sektoriaus įmonėse- didelis privalumas);
  • Motyvacija siekti aukštų asmeninių ir įmonės veiklos rezultatų;
  • Puikūs bendravimo, derybų įgūdžiai;
  • Geri kompiuteriniai įgūdžiai (MS Office);
  • Geros anglų kalbos žinios;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas (privalumas).

ĮMONĖ SIŪLO:

  • Vadovo konsultacijas, dalijimąsi patirtimi ir palaikymą;
  • Įmonė turi patyrusią, kvalifikuotą ir motyvuotą komandą, teikia plataus profilio kompleksines paslaugas, todėl Pardavimų vadybininkui (-ei) yra didesnės paslaugų pardavimo galimybės rezultatui pasiekti;
  • Realias karjeros galimybes: spartėjant įmonės augimui, didėjant pardavimų komandai - Pardavimų padalinio vadovo pareigos;
  • Bazinis atlyginimas plius priedai nuo pasiektų pardavimų rezultatų.

Dėkojame visiems susidomėjusiems. Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Užtikriname Jūsų duomenų konfidencialumą.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1600

Papildoma informacija: Bazinis atlyginimas plius priedai nuo pardavimų rezultatų.

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Olimpiečių g.

Laikas

  • Visa darbo diena

Įgūdžiai

 MS Office

Kalbos

  •  Anglų
Kontaktinis asmuo
Rasa Nefelė/personalo atrankos
+370 699 78 991

UAB "Justicija" – jau septyniolika metų vykdanti veiklą ir nuolatos besiplečianti privataus lietuviško kapitalo įmonė. Įmonės pagrindinės specializacijos kryptys yra teisinės ir buhalterinės paslaugos viešojo ir privataus sektoriaus subjektams.

Daugiau apie darbdavį: https://justicija.eu/

Įmonės tinklalapishttp://www.nefele.lt/