15
KOKYBĖS VADOVAS (-Ė)
Nematekas, ŽŪB

Darbo pobūdis

  • kokybės vadybos sistemos rezultatyvumo ir efektyvumo užtikrinimas, nuolatinis jos tobulinimas ir atnaujinimas pagal tarptautinių standartų reikalavimus;
  • gaminių kokybės ir saugos užtikrinimas visose grandyse - nuo žaliavos gavimo iki pateikimo vartotojui;
  • gaunamų pretenzijų analizė ir prevencinių veiksmų organizavimas;
  • įmonės atstovavimas išorinių auditų metu;
  • instruktavimų bei mokymų darbuotojams organizavimas;
  • pavaldžių kokybės skyriaus darbuotojų darbo organizavimas ir kontrolė.

Reikalavimai

  • aukštasis maisto saugos arba maisto technologijų išsilavinimas;
  • bent 3 m. patirtis kokybės valdymo srityje;
  • maisto įmonių sertifikavimo sistemų (RVASVT, BRC, IFS) ir norminių aktų, reglamentuojančių maisto saugą ir kokybę, išmanymas;
  • gebėjimas savarankiškai organizuoti savo darbą bei priimti sprendimus;
  • geros anglų kalbos žinios;
  • B kat. vairuotojo pažymėjimas.

Mes siūlome

  • įdomų, atsakingą ir dinamišką darbą vienoje didžiausių Lietuvos mėsos perdirbimo įmonių;
  • draugišką ir profesionalią komandą, kuri yra mūsų sėkmės pagrindas;
  • asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes.
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1900 - 2500

Papildoma informacija: Darbo užmokestis derinamas priklausomai nuo kandidato kompetencijų.

Vietovė

    Kaunas, Kauno apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Ugnė Džiugienė
+370 614 33656

ŽŪB Ÿ„Nematekas" - viena didžiausių Lietuvoje mėsos perdirbimo įmonių. Šalies ir užsienio pirkėjams siūlome daugiau nei 250 pavadinimų skanių ir kokybiškų kiaulienos, jautienos, vištienos ir kalakutienos gaminių, o įmonės darbuotojams - atsakingą ir įdomų darbą, kuriame Jūsų lauks draugiškas ir profesionalus kolektyvas, nauji iššūkiai ir tobulėjimo galimybės.

Įmonės tinklalapishttp://www.nematekas.lt