BUHALTERIS (-Ė) (puse etato)
AMB Oils, UAB

BUHALTERIS (-Ė) (puse etato)AMB Oils, UAB

Darbo pobūdis:

Specialistas būtų atsakingas už buhalterinės apskaitos organizavimą nuo pirminių duomenų iki finansinės atskaitomybės sudarymo:

  • Darbo užmokesčio apskaita ir jos kontrolė;
  • Deklaracijų teikimas, įmonės apskaitos vedimas;
  • Banko operacijų suvedimas,likučių suderinimas,ilgalaikio turto apskaita;
  • i.SAF, i.MAS, intrastato pildymas ir teikimas;
  • Kuro apskaita;
  • PVM deklaracijų, statistinių, pakuočių ir taršos ataskaitų rengimas, pildymas ir teikimas;
  • Dokumentų rengimas ir pateikimas EU finansavimui, lizingui, kreditams gauti.

Reikalavimai:

  • Bent 2 m. panašaus darbo patirtis;
  • Bazinės anglų kalbos žinios;
  • Kompiuterinis raštingumas;
  • Kruopštumas, atsakingumas, laiko planavimas, pastabumas detalėms ir greita orientacija;
  • Darbas iš namų, vieną kartą per savaitę dieną atvykti į gamybos lokaciją Kaišiadorių rajone.

Mes Jums siūlome:

  • Darbą augančioje inovatyvioje įmonėje;
  • Kuro priemoką

BUHALTERĖ (-IS)
Tomturas, UAB
Vilnius
€ 1225 – 1928
Galiojimo pabaiga: 2021.09.29
VYR. BUHALTERIO PAVADUOTOJA (-AS) (NT SRITIS)
Noriu personalo sprendimų grupė
Vilnius
€ 2103
Galiojimo pabaiga: 2021.10.06
Vyresnysis konsultantas (-ė)
Nordgain, UAB
Vilnius
€ 2600 – 3300
Galiojimo pabaiga: 2021.09.30