32
AMB Oils, UAB
BUHALTERIS (-Ė) (puse etato)

Darbo pobūdis:

Specialistas būtų atsakingas už buhalterinės apskaitos organizavimą nuo pirminių duomenų iki finansinės atskaitomybės sudarymo:

  • Darbo užmokesčio apskaita ir jos kontrolė;
  • Deklaracijų teikimas, įmonės apskaitos vedimas;
  • Banko operacijų suvedimas,likučių suderinimas,ilgalaikio turto apskaita;
  • i.SAF, i.MAS, intrastato pildymas ir teikimas;
  • Kuro apskaita;
  • PVM deklaracijų, statistinių, pakuočių ir taršos ataskaitų rengimas, pildymas ir teikimas;
  • Dokumentų rengimas ir pateikimas EU finansavimui, lizingui, kreditams gauti.

Reikalavimai:

  • Bent 2 m. panašaus darbo patirtis;
  • Bazinės anglų kalbos žinios;
  • Kompiuterinis raštingumas;
  • Kruopštumas, atsakingumas, laiko planavimas, pastabumas detalėms ir greita orientacija;
  • Darbas iš namų, vieną kartą per savaitę dieną atvykti į gamybos lokaciją Kaišiadorių rajone.

Mes Jums siūlome:

  • Darbą augančioje inovatyvioje įmonėje;
  • Kuro priemoką
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1000

Vietovė

    Kaišiadorys, Kauno apskritis, Lietuva
  • Nuotolinio darbo galimybė

Laikas

  • Ne visa darbo diena
  • Lankstus grafikas

Įgūdžiai

 I.SAF I.MAS

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Personalas .

UAB „AMB autodetalės“ įkurta ir sėkmingai dirba nuo 2011 metų. Vykdome prekyba automobilių atsarginėmis dalimis, lemputėmis bei plačiu alyvų asortimentu, kuris patenkins visas XXI amžiaus technologijas. Tai yra pagrindinės įmonės veiklos kryptys.

Atstovaujame tokius prekės ženklus kaip AMB oils, Entech oils, Powertec, Shell, Mapco, Mann, Michelin, Osram.