33
TECHNOLOGIJŲ PERDAVIMO SPECIALISTAS (-Ė)
Lietuvos inovacijų centras, VšĮ

Darbo pobūdis

  • tarptautinių technologinių partnerių paieška;
  • Lietuvos įmonių turimų technologijų pristatymas užsienyje;
  • technologinių pasiūlymų rengimas ir pristatymas;
  • aktyvus bendravimas su klientais, jų poreikių išgryninimas ir tenkinimas;
  • dokumentacijos rengimas, valdymas, archyvavimas;
  • kitų tiesioginio vadovo pavestų funkcijų atlikimas.

Reikalavimai

  • aukštasis universitetinis išsilavinimas gamtos ar technologijų mokslų srityje;
  • gebėjimas lengvai ir įtaigiai bendrauti su įvairaus statuso ir profesijų žmonėmis;
  • puikus komunikavimas lietuvių ir anglų kalbomis, anglų kalba ne žemesniu nei C1 lygmeniu;
  • atidumas detalėms, kruopštumas ir atsakingumas;
  • aukštų kokybės standartų kėlimas;
  • iniciatyvumas ir gebėjimas dirbti savarankiškai;
  • planavimo ir organizavimo įgūdžiai.

Mes siūlome

  • galimybę prisidėti prie Lietuvos verslo konkurencingumo didinimo ir šalies ekonominio potencialo plėtros;
  • konkurencingą atlyginimą, nuo 1300-2200 eurų (neatskaičius mokesčių). Atlyginimas nustatomas pagal darbuotojo turimą kompetenciją ir patirtį;
  • lanksčius bei supratingus vadovus;
  • draugišką, visada pagelbėti pasiruošusį kolektyvą.

Kaip kandidatuoti

Manai, kad šis darbas kaip tik TAU? Jei taip, tuomet lauksime TAVO gyvenimo aprašymo el. paštu d.bickauske@lic.lt iki 2021 m. rugpjūčio 26 d. imtinai. Laiške trumpai (2-3 sakiniais) parašyk, kodėl norėtum dirbti Lietuvos inovacijų centre. Temos laukelyje nurodykit TECHNOLOGIJŲ PERDAVIMO SPECIALISTAS (-Ė). Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1300 - 2200

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Mokslininkų g. 6A

Laikas

  • Visa darbo diena

Įgūdžiai

 MS Excel MS Office MS Teams MS PowerPoint

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Daiva Bičkauskė
+370 672 24219

Lietuvos inovacijų centras – daugiau kaip 25 metus veikianti veiksmingiausia viešosios inovacijų paramos organizacija Lietuvoje, gebanti konsoliduoti verslo, mokslo, politikos ir visuomenės interesus didinant Lietuvos ūkio konkurencingumą tarptautiniu mastu. Mes vertiname veržlumą, drąsą ir darbštumą, leidžiančius mums pasiekti apčiuopiamų rezultatų mūsų klientams tiek nacionaliniu, tiek ir tarptautiniu mastu. Mes taip pat vertiname analitines ir ekspertines žinias, leidžiančias mums prisidėti prie inovacijų ekosistemos tobulinimo tiek Lietuvoje, tiek ir europiniu lygmeniu.

Įmonės tinklalapishttps://lic.lt/