TECHNOLOGIJŲ PERDAVIMO SPECIALISTAS (-Ė)
Lietuvos inovacijų centras, VšĮ

TECHNOLOGIJŲ PERDAVIMO SPECIALISTAS (-Ė)Lietuvos inovacijų centras, VšĮ

Darbo pobūdis

  • tarptautinių technologinių partnerių paieška;
  • Lietuvos įmonių turimų technologijų pristatymas užsienyje;
  • technologinių pasiūlymų rengimas ir pristatymas;
  • aktyvus bendravimas su klientais, jų poreikių išgryninimas ir tenkinimas;
  • dokumentacijos rengimas, valdymas, archyvavimas;
  • kitų tiesioginio vadovo pavestų funkcijų atlikimas.

Reikalavimai

  • aukštasis universitetinis išsilavinimas gamtos ar technologijų mokslų srityje;
  • gebėjimas lengvai ir įtaigiai bendrauti su įvairaus statuso ir profesijų žmonėmis;
  • puikus komunikavimas lietuvių ir anglų kalbomis, anglų kalba ne žemesniu nei C1 lygmeniu;
  • atidumas detalėms, kruopštumas ir atsakingumas;
  • aukštų kokybės standartų kėlimas;
  • iniciatyvumas ir gebėjimas dirbti savarankiškai;
  • planavimo ir organizavimo įgūdžiai.

Mes siūlome

  • galimybę prisidėti prie Lietuvos verslo konkurencingumo didinimo ir šalies ekonominio potencialo plėtros;
  • konkurencingą atlyginimą, nuo 1300-2200 eurų (neatskaičius mokesčių). Atlyginimas nustatomas pagal darbuotojo turimą kompetenciją ir patirtį;
  • lanksčius bei supratingus vadovus;
  • draugišką, visada pagelbėti pasiruošusį kolektyvą.

Kaip kandidatuoti

Manai, kad šis darbas kaip tik TAU? Jei taip, tuomet lauksime TAVO gyvenimo aprašymo el. paštu d.bickauske@lic.lt iki 2021 m. rugpjūčio 26 d. imtinai. Laiške trumpai (2-3 sakiniais) parašyk, kodėl norėtum dirbti Lietuvos inovacijų centre. Temos laukelyje nurodykit TECHNOLOGIJŲ PERDAVIMO SPECIALISTAS (-Ė). Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.

OPERATORIUS (-Ė)
Susisiekimo paslaugos, SĮ
Vilnius
€ 930
Galiojimo pabaiga: 2021.09.25
Atsarginių dalių pardavimų vadybininkas
Mobile Heavy Machinery, UAB
Vilnius
€ 1425 – 1961
Galiojimo pabaiga: 2021.09.30
Projektų vadovas (-ė)
AB "Civinity"
Vilnius
€ 2750