0
NEFELĖ, UAB
Biuro vadybininkė (-as)
NEFELĖ, UAB
NEFELĖ, UAB

NEFELĖ, UAB

UAB „Nefelė“ klientas - organizacija, vykdanti visuomenei naudingą veiklą, atstovaujanti viešuosius interesus ginant autorių teises, besirūpinanti kultūros paveldo išsaugojimu, pagalba nevyriausybinėms organizacijoms, savanoriškos veiklos skatinimu ir organizavimu, žmogaus ir pilietinių teisių apsauga.

Įmonė kviečia prisijungti kolegę (-ą), kurios (-io) pagrindinis tikslas - kurti jaukumą biure, užtikrinti sveiką mikroklimatą ir ramią atmosferą komandoje, sukurti aplinką, įgalinančią darbuotojus efektyviai dirbti ir jaustis laimingais.

DARBO POBŪDIS:

  • Sklandžios biuro veiklos ir tvarkos užtikrinimas;
  • Kasdienių biuro operacijų valdymas, pagalba vadovams ir kolegoms;
  • Korespondencijos, skambučių, dokumentacijos valdymas;
  • Vadovų dienotvarkės koordinavimas bei susitikimų organizavimas;
  • Komandiruočių organizavimas.

REIKALAVIMAI:

  • Administracinio darbo patirtis;
  • Puikios lietuvių bei anglų kalbos žinios (žodžiu ir raštu);
  • Geros rusų kalbos žinios (žodžiu ir raštu);
  • Kompiuterinis raštingumas (MS Office);
  • Drąsus, atviras bendravimas, platus požiūris į situacijas;
  • Organizuotumas, savarankiškumas, iniciatyvumas.

ĮMONĖ SIŪLO:

  • Draugišką, ambicingą ir jaunatvišką kolektyvą;
  • Dinamišką darbą, skatinantį tobulėti;
  • Užkandžius, kavą, arbatą, PlayStation kambarį ir dar daugiau;
  • Darbo vietą Gedimino prospekte.

Dėkojame visiems susidomėjusiems. Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Užtikriname Jūsų duomenų konfidencialumą.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1500 - 2400

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
  •  Rusų
Kontaktinis asmuo
Indra Janonienė
+370 699 78991

Įmonės tinklalapishttp://www.nefele.lt/