9
NEFELĖ, UAB
PARDAVIMO PROJEKTŲ VADYBININKAS (-Ė) (Vonios įrangos studija)
NEFELĖ, UAB
NEFELĖ, UAB

NEFELĖ, UAB

UAB „Aquahome” - tai sėkmingai veiklą plėtojanti vonios įrangos studija, atstovaujanti lyderiaujančius Europoje vonios įrangos gamintojus, tiekiančius aukštos kokybės ir išskirtinio dizaino produkciją. Platus asortimentas, ilgametė patirtis bei darbuotojų kvalifikacija, išskirtinis dėmesys kliento poreikiams padeda sukurti tobulą vonios kambarį.

Plečiame komandą ir ieškome naujojo kolegos užimti Pardavimo projektų vadybininko (- ės) darbo poziciją.

Daugiau informacijos apie įmonę: http://www.aquahome.lt/

Atrankos partneris- Personalo atrankos paslaugų įmonė NEFELĖ- pardavimų specialistų paieška ir atranka.

DARBO POBŪDIS:

  • Bendravimas su klientais, poreikio indetifikavimas, jo formavimas, konsultavimas bei vizualinių komercinių pasiūlymų teikimas;
  • Ryšių su partneriais (architektais ir dizaineriais) palaikymas bei naujų potencialių partnerių pritraukimas, lgalaikių bendradarbiavimo galimybių kūrimas;
  • Pilnas projekto valdymas: nuo pardavimo iki galutinio sprendimo įgyvendinimo;
  • Domėjimasis atstovaujamais produktais, sprendimų ieškojimas konsultuojant klientus.

REIKALAVIMAI:

  • Sėkminga panašaus darbo patirtis, domėjimasis dizaino tendencijomis;
  • Darbo patirtis su su dizaineriais, architektais, projektuotojais;
  • Puikūs bendravimo ir derybiniai įgūdžiai;
  • Gebėjimas įvertinti klientų poreikius, ieškoti tinkamiausių sprendimų, operatyviai reaguoti ir spręsti iškilusias problemas;
  • Geros anglų kalbos žinias (žodžiu ir raštu), kitų kalbų mokėjimas- privalumas.
  • Kompiuteriniai įgūdžiai- MS Office programos.

ĮMONĖ SIŪLO:

  • Visapusišką vadovų pagalbą,  puikią darbo aplinką naujoje studijoje ir visas priemones geriems darbo rezultatams pasiekti;
  • Fiksuotą atlygį ir kintamus priedus nuo asmeninių pardavimų.

Dėkojame visiems susidomėjusiems. Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Užtikriname Jūsų duomenų konfidencialumą.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2500

Papildoma informacija: Fiksuotą atlygį ir kintamus priedus nuo įvykdytų asmeninių pardavimų.

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Verkių g. Ulonų verslo centras

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Anglų
Kontaktinis asmuo
Nefelė /personalo atrankos
+370 640 23 744

Daugiau apie darbdavį: https://issuu.com/smediagroup/docs/kovas_-_structum_2021_final_web_/22

Atrankos partneris - Personalo atrankos paslaugų įmonė NEFELĖ - specialistų paieška ir atranka.

Įmonės tinklalapishttp://www.nefele.lt/