46
Klientų aptarnavimo specialistas(-ė)
Fjord Bank
Fjord Bank
Fjord Bank

Fjord Bank

Ką Jums reikės dirbti?

Būsite „Fjord Bank“ veidas ir balsas, iš kurio žmonės susidarys įspūdį apie mūsų banką, todėl Jūsų vaidmuo bus ypač svarbus. Pagrindinė Jūsų atsakomybė – įvairiais kanalais bendrauti su klientais, atsakyti į jų klausimus, patarti, kaip spręsti problemas, pildyti paraišką, pasinaudoti mūsų banko paslaugomis ar priminti apie vėluojantį mokėjimą. Pamažu įtrauksime Jus į kreditų sprendimų priėmimus, pasiūlymų ruošimą, todėl patirtis finansų sektoriuje – privalumas. Taip pat tikimės, kad padėsite vystyti procesus bei testuoti naujus funkcionalumus.

Atsakomybės

  • Klientų aptarnavimas telefonu, el. paštu, „Facebook“ ir kt. priemonėmis apie banko teikiamas paslaugas (paskolas ir indėlius).
  • Visapusiškas pasirūpinimas gera kliento patirtimi, atsakymai į visus klausimus ir problemų sprendimas.
  • Bendravimas su brokeriais ar kitais tarpininkais klientų klausimais.
  • Paskolų, indėlių sprendimų rengimas, pasiūlymų teikimas ir pagalba užbaigiant sandorius (ne iš karto).
  • Dalyvavimas vystant ir testuojant procesus, naujus produktus.

Reikalavimai

  • Ieškome žmogaus, kuris ne tik turėtų puikių bendravimo įgūdžių, bet ir nuoširdžiai mėgtų bendrauti su žmonėmis, jaustųsi esąs klientų aptarnavimo specialistas, nes mes tikime, kad tai viena svarbiausių pozicijų mūsų organizacijoje ir tik savo darbą mėgstantis žmogus gali puikiai jį atlikti.
  • Klientų aptarnavimo patirtis (didelis pliusas, jei finansų srityje).
  • Galimybė kelias valandas dirbti ir savaitgalio metu.
  • Geras kompiuterinis raštingumas.
  • Iniciatyvumas, atsakomybė, noras mokytis, smalsumas, organizuotumas, komandos žmogus yra savybės kurios apibūdina Jus.
  • Puikios lietuvių kalbos žinios (žodžiu ir raštu). Geros anglų kalbos žinios, mūsų vadovas lietuviškai nemoka, o Jums tikriausiai būtų smagu su juo pasikalbėti :) Rusų kalbos žinios būtų privalumas.

Ką siūlome

  • Iki 1000 Eur darbo užmokestį į rankas, galutinis dydis priklausys nuo Jūsų kompetencijų ir patirties.
  • Darbą organizacijoje, kurioje kiekvienas narys yra svarbus, nėra griežtos hierarchijos ir labiau vertinamos įžvalgos bei idėjos nei einamos pareigos.
  • Įdomią kelionę ir augimą kartu, nes planuojame tapti vienu didžiausių specializuotų bankų Lietuvoje.
  • Draugišką, laisvą ir į rezultatą orientuotą darbo aplinką.
  • Šiuolaikišką biurą Vilniaus centre, Rinktinės g. 5, ir patogų susisiekimą.

    Jei matote save „Fjord Banko“ klientų aptarnavimo specialistu(-e) parašykite 2-3 sakinius kodėl tinkate šiam darbui ir siųskite gyvenimo aprašymus adresu julius@fjordbank.lt iki 2021 m. rugpjūčio 16 d. imtinai arba kandidatuokite per cvonline.lt sistemą.
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1250 - 1600

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Rinktinės g. 5

Laikas

  • Visa darbo diena

Įgūdžiai

 MS Office

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
  •  Rusų
Kontaktinis asmuo
Julius Atidukraitis
+37061852395

„Fjord Bank“ yra naujos kartos skaitmeninis bankas su skandinaviškomis šaknimis ir startuolio požiūriu. Mūsų specializacija – vartojimo paskolos ir kreditai internetu. Lengva, patogu ir greita. To siekiame nuo pirmos dienos. Stengiamės, jog mūsų platforma taptų patogiausia priemonė kiekvienam ieškančiam paskolos ar norinčiam patikėti savo indėlį.

Įmonės tinklalapishttp://www.fjordbank.lt