63
Baltexim, UAB
KOORDINATORIUS/VADYBININKAS (-Ė) PANEVĖŽYJE

Darbo pobūdis:

  • Krautuvų serviso darbo organizavimas;
  • Santykių su potencialiais klientais palaikymas;
  • Komercinių pasiūlymų ruošimas;
  • Klientų poreikių analizė bei optimaliausi sprendimai;
  • Ataskaitų ruošimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis techninis išsilavinimas;
  • Darbo patirtis aktyvių pardavimų srityje su verslo klientais;
  • Puikūs bendravimo ir derybų įgūdžiai;
  • Puikūs organizavimo įgūdžiai;
  • Aktyvumas, energingumas.

Mes jums siūlome:

  • Įdomų ir atsakingą darbą;
  • Profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Mokymus;
  • Geras darbo sąlygas.
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1500 - 2500

Vietovė

    Panevėžys, Panevėžio apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Violeta .

Uždaroji akcinė bendrovė BALTEXIM savo veiklą pradėjo 1991 m. Bendrovė įsikūrusi Vilniuje taip pat turi skyrius Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Utenoje ir Širvintose bei filialus Latvijoje, Estijoje, Bulgarijoje ir Baltarusijoje. Sėkmingai dirbanti įmonė sandėliavimo technikos ir įrangos, suvirinimo įrangos ir medžiagų srityje. Pardavimas, nuoma, servisas.