28
EKSKOMISARŲ BIURAS
APSAUGOS DARBUOTOJAS (-A) RUMŠIŠKĖSE

Darbo pobūdis

  • Objekto apsauga ir viešosios tvarkos palaikymas, konfliktinių situacijų objekte kontrolė.
  • Darbas dienomis.

Reikalavimai

  • Atsakingumas ir pareigingumas;
  • Rimtas požiūris į darbą, nepriekaištinga reputacija.
  • Privalumas apsaugos darbuotojo pažymėjimas.

Mes siūlome

  • Darbo vietą arčiau namų.
  • Darbą pamainomis, slenkančiu grafiku.
  • Visuomet laiku mokamą darbo užmokestį.
  • Nemokamus dienos pietus.
  • Tobulėjimo ir karjeros galimybes.
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 780 - 900

Vietovė

    Kaišiadorys, Kauno apskritis, Lietuva
    Rumšiškės

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Aurelija Stankevičiūtė
+37061876583
„Ekskomisarų biuras" yra pirmoji privati licencijuota saugos tarnyba Lietuvoje, įkurta 1994 m., teikianti visas apsaugos paslaugas. Mūsų patirtis leidžia teikti kokybiškas paslaugas savo klientams. Savo gretose subūrėme patikimiausius, darbui visada nusiteikusius ir siekiančius geriausių rezultatų specialistus, pasiruošusius pasirūpinti Jūsų saugumu. Saugumą mums patikėjo didžioji dalis prekybos ir verslo centrų, rūpinamės Lietuvos bei užsienio žvaigždžių ramybe, užtikriname sklandžią didžiausių renginių eigą.

Įmonės tinklalapishttp://ekskomisaru-biuras.lt/