7
Kokybės specialistas (-ė) farmacinėje kompanijoje
Stafferty
Stafferty
Stafferty

Stafferty

Darbo aprašymas:

  • Kokybės vadybos sistemos (KVS) diegimo, priežiūros ir palaikymo bei jos rezultatyvumo ir efektyvumo užtikrinimas pagal Geros vaistų platinimo praktikos gairių reikalavimus;
  • KVS dokumentų rengimas, valdymas ir apskaita;
  • Vidaus ir išorės auditų planų rengimas, jų vykdymas bei auditų ataskaitų rengimas;
  • KVS rizikos veiksnių vertinimas ir valdymas;
  • Rizikų identifikavimo valdymas, korekcinių ir prevencinių veiksmų taikymas;
  • Kolegų mokymas ir konsultavimas KVS klausimais;
  • Apskaitos programos, įrangos, patalpų bei procesų validacijos planų ir validacijų rengimas ir atlikimas;
  • Transportavimo sąlygų, sandėliavimo paslaugų tiekėjų, temperatūros kontrolė;
  • Užsakomosios veiklos tiekėjų atrankos, išorinio audito, patvirtinimo bei sutarčių sudarymo savo kompetencijos ribose vykdymas.

Reikalavimai:

  • Aukštasis farmacijos/biomedicinos/techninis išsilavinimas;
  • Darbo kokybės vadybos srityje patirtis;
  • Puikios anglų kalbos žinios (B2);
  • Labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Kruopštumas, atidumas ir atsakingumas;
  • Geri laiko planavimo bei organizaciniai įgūdžiai;
  • Farmacijos rinkos išmanymas būtų privalumas;
  • Geros gamybos praktikos ir geros vaistų platinimo praktikos išmanymas būtų privalumas;
  • Kitos ES kalbos mokėjimas – privalumas.

Įmonė siūlo:

  • Darbą dinamiškoje ir sparčiai augančioje įmonėje;
  • Visas darbui reikalingas priemones;
  • Darbą kartu su motyvuotais ir ambicingais kolegomis;
  • Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes.

Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame.
Pateikdamas (-a) savo CV sutinku su ANCOR Privatumo politika (susipažinti su Privatumo politika galima tinklalapyje https://ancor.lt/en/privacy-policy/).

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1576 - 2498

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Anglų
Kontaktinis asmuo
Andra Vyšniauskaitė

ANCOR – tarptautinė personalo paieškos, atrankos ir laikinojo įdarbinimo kompanija. Mūsų klientas – didmeninė farmacinė kompanija.

www.ancor.lt
www.ancor.lv
www.ancor.ee

Įmonės tinklalapishttp://www.ancor.lt