32
Vilniaus miesto socialinių paslaugų centras
Asmeninis asistentas

Darbo pobūdis

Pagalba šeimoms sprendžiant kylančius sunkumus, komandinis darbas dirbant drauge su socialiniais darbuotojais, pavestų užduočių atlikimas ugdant šeimų kasdieninius gyvenimo įgūdžių – mokant tvarkos ir švaros palaikymo namuose, ugdant higienos įgūdžius, teikiant informaciją apie vaikų auklėjimą, pagalba planuojant šeimos biudžetą, palydint šeimas į kitas įstaigas.
Taip pat:

  • ugdo ir palaiko šeimų kasdienio gyvenimo įgūdžius – namų ruošoje, tvarkant pinigų apskaitą, apsiperkant ir mokant mokesčius, planuojant ir atliekant namų ruošos darbus, prižiūrint vaikus ir kt.;
  • ugdo darbinius įgūdžius;
  • bendrauja ir bendradarbiauja su šeima ir jos socialine aplinka;
  • tarpininkauja ir lydį šeimą ar jos narius į reikalingas institucijas, įstaigas ir organizacijas arba pas reikalingus specialistus, t.y. tarpininkauja šeimai dėl kitų pagalbos priemonių (psichologinės pagalbos, paslaugų vaikų dienos centre, piniginės socialinės paramos, užimtumo, sveikatos priežiūros, švietimo ir ugdymo, socialinio būsto, specialiųjų pagalbos priemonių, specialiosios pagalbos centrų teikiamos kompleksinės pagalbos ir kt.);

Reikalavimai

  • turi ne žemesnį kaip vidurinį išsilavinimą;
  • esi atsakingas, pareigingas, iniciatyvus, sąžiningas, punktualus, tolerantiškas, tvarkingas;
  • turi puikius bendravimo gebėjimus;
  • gebi bendrauti ir nedradarbiauti su proto ir psichikos negalią turinčiais asmenimis;
  • žinai, kas yra Dokumentų rengimo taisyklės bei Dokumentų tvarkymo ir apskaitos taisyklės;
    turi gerus darbo kompiuteriu įgūdžius.

Privalumai

  • turi B kategorijos vairuotojo pažymėjimą;
  • moki rusų kalbą.

Jums siūlome

  • Turimas kompetencijas atitinkantį darbo užmokestį;
  • profesionalių ir draugiškų kolegų kolektyvą;
  • nemonotonišką ir įdomų komandinį darbą;
  • "Vilniečio kortelę";
  • darbuotojų draudimą nuo nelaimingų atsitikimų;
  • papildomas poilsio dienas ir pailgintas atostogas.
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 981.29 - 1051.38

Papildoma informacija: Priemokos iki 30 proc.

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Kauno g. 3

Laikas

  • Visa darbo diena

Įgūdžiai

 MS Office

Kalbos

  •  Rusų
Kontaktinis asmuo
Janina Ragelienė
8 683 81796

Vilniaus miesto socialinės paramos centras rūpinasi vilniečių socialine apsauga, teikdamas profesionalias socialines paslaugas gyventojams. Mūsų pagrindinis tikslas – saugoti ir rūpintis miestiečių socialine gerove bei padėti spręsti jų socialines problemas. Pagarba, atsakingumas ir orientacija į gyventoją – mūsų pagrindinės stiprybės. Esame įsitikinę, kad žmogus – didžiausia vertybė, todėl siekiame išklausyti ir elgtis su kitu žmogumi, vadovaujantis empatijos, tolerancijos ir pagarbos principais. Todėl jei Jums rūpi žmonių gerovė, esate neabejingas socialinės apsaugos gerinimui ir teigiamo jo įvaizdžio formavimui, kviečiame prisijungti prie mūsų komandos.

Įmonės tinklalapishttps://www.spcentras.lt/