17
Techninis architektas (-ė) Sinchronizacijos programos valdymo skyrius
Litgrid, AB
Litgrid, AB
Litgrid, AB

Litgrid, AB

Mums reikalingas

Šiuo metu prie Sinchronizacijos programos valdymo skyriaus komandos Vilniuje kviečiame prisijungti: TECHNINĮ ARCHITEKTĄ (-Ę), kuris reikšmingai prisidėtų prie sėkmingo elektros energetikos sistemos sinchronizacijos su kontinentinės Europos tinklais programos įgyvendinimo, vertinant techninių sprendimų suderinamumą tarp susijusių programos projektų, ieškant optimaliausių techninių sprendimų.

Papildoma informacija

Iki 2025 metų numatomos įgyvendinti Sinchronizacijos programos sėkmė yra susijus su kokybišku, savalaikiu ir inovatyviu jai užtikrinti reikalingų techninių sprendimų įvertinimu, specifikavimu, įsigijimu, projektavimu ir įgyvendinimu. Šių techninių energetikos sprendimų spektras yra itin platus, įtraukiant, bet neapsiribojant:
Aukštos įtampos elektros perdavimo oro linijas bei skirstymo infrastruktūrą;
Aukštos įtampos nuolatinės srovės jūrinį kabelį (Harmony Link);
Sinchroninius kompensatorius;
Sistemų valdymo informacines sistemas: SCADA/DVS, dažnio stabilumo vertinimo sistemą (FSAS), automatinio generacijos valdymo sistemą (AGV) ir t.t
Koordinuotas techninių sprendimų, jau veikiančių LITGRID AB infrastruktūroje, ir naujai diegiamų, įgyvendinimo planavimas bei suderinamumo užtikrinimas yra pagrindinė Sinchronizacijos programos techninio architekto užduotis.

Darbo pobūdis:

  • užtikrinti, kad visi techniniai sprendimai programos projektuose ir veiklose būtų suprojektuoti, nupirkti ir įgyvendinti geriausiai programos tikslus atitinkančiu būdu;
  • užtikrinti techninių sąsajų, kurios galėtų neigiamai įtakoti programos projektų savalaikiškumą ar kokybę, identifikavimą ir išsprendimą;
  • identifikuoti ir valdyti programos projektų technines rizikas bei prielaidas, vadovauti problemų sprendimo, alternatyvų analizės ir kaštų naudos analizės laikinoms darbo grupėms, siekiant rasti optimalius sprendimus kompleksinėms problemoms ir rizikoms;
  • vadovauti techninių projektų ir darbo projektų vertinimo darbo grupėms, dalyvauti techninėse studijose, pirkimų komisijose.

Reikalavimai:

  • ne mažesnė nei 3 metų darbo patirtis elektros energetikos infrastruktūros srityje (projektų techninio architekto ar analogiškose pozicijose);
  • aukštasis inžinerinis išsilavinimas;
  • plačios žinios ir patirtis statybos ir elektros energetikos projektų įgyvendinime, integraciniuose projektuose;
  • gilus išmanymas ir domėjimasis techniniais sprendimais infrastruktūriniuose projektuose;
    labai geros anglų kalbos žinios;
  • puikus kompiuterinis raštingumas;
  • planavimo bei užduočių skirstymo įgūdžiai, orientacija į rezultatus ir „hands-on“ požiūris;
  • gebėjimas suprasti ir suprantamai perteikti informaciją technine ir netechnine kalba, priimti sprendimus;
  • analitinis mąstymas, atsakingumas, iniciatyvumas.

Įmonė siūlo

  • galimybę dirbti nuotoliniu būdu;
  • galimybę prisidėti prie strateginę reikšmę Lietuvai turinčios programos įgyvendinimo;
    iššūkius, tobulėjimą ir profesinį augimą;
  • platų ir įdomų atsakomybių lauką - nuo funkcinių užduočių iki kūrybinių idėjų ir pokyčių inicijavimo;
  • puikias darbo sąlygas;
  • sveikatos draudimą ir kitas papildomas naudas;
  • darbo užmokestį nuo 3000 EUR iki 4450 EUR (su mokesčiais), kintamą atlygio dalį iki 20 proc. metinio bazinio atlygio, priklausančią nuo bendrovės/individualių tikslų pasiekimo.
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 3000 - 4450

Papildoma informacija: +kintamą atlygio dalį iki 20 proc. metinio bazinio atlygio, priklausančią nuo bendrovės/individualių tikslų pasiekimo.

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
  • Nuotolinio darbo galimybė

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Anglų
  •  Rusų
Kontaktinis asmuo
Veronika Jankauskienė
861879240

Esame bendrovė, kuri patikimai perduoda elektros energiją, kuria vertę visuomenei.  Mes – šalies energetinio savarankiškumo kūrėjai, o per artimiausius šešerius metus planuojame įgyvendinti daugelį metų tik iššūkiu buvusį tikslą – sinchronizuotis su Kontinentinės Europos tinklais.

Keliame sau ir kitiems ambicingus tikslus – tapti pažangiausiu elektros sistemos operatoriumi Europoje.

Kiekvienas mūsų darbuotojas prisideda prie bendro rezultato ir įmonės kultūros, puoselėdamas „Litgrid“ vertybes ‒ atsakomybę, profesionalumą, pažangą.

Prisijunk prie mūsų!

Įmonės tinklalapishttp://litgrid.eu