22
Motivate LT, UAB
KLIENTŲ APTARNAVIMO SPECIALISTĖ (-AS) (ĮRANKIŲ NUOMA)

Pagrindinės užduotys ir atsakomybės:

• Aktyvus informacijos teikimas apie nuomojamą įrangą ir jos panaudojimo galimybes (telefonu ir klientui atvykus į ofisą).
• Nuomojamos įrangos išdavimas, priėmimas, sąskaitų išrašymas.
• Užtikrinti profesionalų aptarnavimą, kurti ilgalaikius bendradarbiavimo santykius.

Reikalavimai:

• Klientų aptarnavimo ar panašaus darbo patirtis.
• Geri prezentavimo ir derybų vedimo įgūdžiai.
• Tavo asmenybę apibūdinantys žodžiai galėtų būti - aktyvi, drąsi, komunikabili, orientuota į rezultatą.

Kodėl "Mes"?

• Esame viena didelė komanda, kuri sprendimus priima greitai ir lanksčiai.
• Turime erdvę ir išteklių ambicingiems tikslams įgyvendinti.
• Esi pats atsakingas už tai, ką ir kaip šiandien nuveiksi.

Ką siūlome:
• Fiksuotą atlyginimą nuo 1200€ į rankas bei motyvuojančius priedus už pastangas ir atliktus pardavimus.
• Profesionalių kolegų pagalbą.
• Karjeros augimo galimybes.
• Mokymus.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1930 - 2100

Papildoma informacija: Fiksuotas darbo užmokestis bei priedai už pastangas ir atliktus pardavimus.

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Savanorių pr. 180, Vilnius

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Lina +37067021432
+37067021432

UAB „RG Consulting” - lyderiaujanti tarptautinė įmonė, užsiimanti statybinės įrangos nuoma bei turi 7 atstovybes Europoje. Savo klientams siūlo visame pasaulyje žinomus prekinius ženklus Hilti, Festool, DeWalt, Makita, Bosch, Stihl, Viking ir daugelis kitų geriausių rinkoje esančių prekių ženklų produktus.
Lietuvoje įmonę atstovauja atstovai - www.bokstelis.lt www.irankis.lt www.pastolis.lt
Kompaniją vertina klientai už efektyvius sprendimus bei paslaugų kokybę, o įmonės darbuotojai vertina komandinę dvasią ir siūlomas kompanijoje augimo galimybes. Mūsų tikslas būti savo srities ekspertais, todėl kviečiame prisijungti prie UBA „Įrankis“ komandos

Įmonės tinklalapishttps://www.irankis.lt/