19
SYNLAB LIETUVA, UAB
KLIENTŲ APTARNAVIMO SPECIALISTAS (EKSPERTAS KONSULTANTAS) VILNIUJE

Darbo pobūdis

  • Efektyviai valdyti didelį gaunamų skambučių kiekį;
  • Klientų konsultavimas apie įmonės teikiamas paslaugas telefonu ir el. paštu;
  • Greitai, profesionaliai ir tiksliai atsakyti į visas klientų užklausas, susijusias su teikiamomis paslaugomis, tyrimų užsakymais, skundais;
  • Darbas su laboratorinių tyrimų registracijos programa;
  • Tyrimų informacijos paieška, naudojant turimus išteklius klientų užklausoms patenkinti;
  • Išankstinės klientų registracijos vykdymas;
  • Komunikacija su įmonės vidiniais padaliniais;
  • Reikalingos dokumentacijos pildymas;
  • Pagalba kolegoms.

Reikalavimai

  • Turėti aukštąjį/aukštesnįjį išsilavinimą (pageidautina medicinos srityje);
  • Gebėti atlikti kelias užduotis, valdyti savo laiką ir nustatyti prioritetus;
  • Stiprūs bendravimo įgūdžiai, įskaitant aktyvų klausymąsi ir aiškią artikuliacija;
  • Gebėti nustatyti ir patenkinti klientų poreikius, siekiant visiško pasitenkinimo;
  • Gebėti spręsti problemas ir sušvelninti konfliktus;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office programos);
  • Komunikabilumas, paslaugumas, savarankiškumas, greita orientacija, atidumas, lankstumas;
  • Atidumas smulkmenoms;
  • Gebėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai.

Naudingi įgūdžiai

  • Panaši darbo patirtis;
  • Paslaugos teikiamos ir užsienio piliečiams, todėl pageidaujama mokėti rusų arba anglų kalbas.

Mes siūlome

  • Įdomų ir dinamišką darbą;
  • Geras darbo sąlygas;
  • Linksmą draugišką kolektyvą;
  • Apmokymus;
  • Motyvaciją už pasiektus darbo rezultatus;
  • Galimybė dirbti nuotoliniu būdu.

Papildoma informacija

Mes ieškome aukštos kvalifikacijos klientų aptarnavimo specialisto, kuris gebės valdyti gaunamus ir siunčiamus telefono skambučius, el. pašto užklausas, kuris turi patirties su pardavimais ir mokės išspręsti bet kokias problemas. Būdamas mūsų įmonės balsu, busi neatsiejamas nuo mūsų išskirtinio klientų aptarnavimo reputacijos stiprinimo.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 900 - 1200

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
  • Visa darbo diena, pamainomis

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
  •  Rusų
Kontaktinis asmuo
Irena I.
SYNLAB Lietuva UAB – Medicinos tyrimų lyderis Europoje ! Moderniausiose laboratorijose šalyje naujausiais metodais atliekama daugiau kaip 200 tyrimų. Tyrimų paslaugas teikiame tiek privatiems asmenims, tiek sveikatos priežiūros ir gydymo įstaigoms. Priėmimo centrai veikia Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje, Druskininkuose.

Įmonės tinklalapishttp://synlab.lt