44
KVALIFIKUOTAS MONTUOTOJAS
Siteks, UAB
Siteks, UAB
Siteks, UAB

Siteks, UAB

SITEKS - balkonų stiklinimo sprendimų lyderė Lietuvoje, įkurta 2005 metais. Įmonės specializacija - įvairių balkonų stiklinimo konstrukcijų projektavimas, gamyba ir montavimas. Pagrindinis mūsų siekis - užtikrinti aukščiausią produkcijos ir paslaugų kokybę. Bendradarbiaudami tiek su individualiu klientu, tiek su didžiosiomis statybos bendrovėmis, tikime, jog savo paslaugomis prisidedame prie gyvenimo kokybės kėlimo kiekvienuose namuose.

Darbo pobūdis:

• Aliuminio-stiklo konstrukcijų montavimas

Reikalavimai kandidatui:

• Panašaus darbo patirtis
• Savarankiškumas, sąžiningumas

Mes jums siūlome:

• Fiksuotą darbo užmokestį ir priedus priklausančius nuo rezultatų
• Laiku mokamą darbo užmokestį
• Socialines garantijas

Atlyginimas nuo 2000 iki 3000 eurų (bruto)

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2000 - 3000

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Kira .

Pagrindinis mūsų išskirtinumas – profesionalumas ir patikimumas. Per daugiau nei dešimtį veiklos metų įgijome patirties, leidžiančios priimti inovatyvius projektinius sprendimus. Mūsų specialistai nuolatos seka naujausiomis statybų srities tendencijomis ir pritaiko jas Lietuvoje. Todėl savo klientams siūlome ne tik modernią produkciją, bet ir profesionalias aptarnavimo paslaugas: individualius projektinius sprendimus, kokybišką produkto montavimą, lankstų darbų organizavimą.
MISIJA - pažangūs balkonų konstrukcijų įrengimo sprendimai ir profesionaliai įgyvendinti projektai

VIZIJA - patikimas partneris Europoje, siūlantis kompleksinius balkonų stiklinimo sprendimus

Įmonės tinklalapishttp://www.siteks.eu