Krovėjas (-a) UAB "Plungės kooperatinė prekyba"
Vičiūnų grupė

Krovėjas (-a) UAB "Plungės kooperatinė prekyba"Vičiūnų grupė

Darbo pobūdis

Žaliavų iškrovimas, sandėliavimas.
Darbas su autokrautuvu.
Krovinių tvarkymas rankomis (daugiau nei 10 kg).

Reikalavimai

Panašaus darbo patirtis - privalumas.
Pareigingumas, atsakingumas.
B kat. vairuotojo pažymėjimas.

Įmonė siūlo

Nemokamą transportą į/iš darbo Platelių, Alsėdžių, Kulių, Vieštovėnų, Mažeikių, Sedos, Skuodo, Salantų, Šateikių, Telšių, Keturakių, Žlibinų, Varnių, Tverų, Rietavo, Šilalės, Kvėdarnos, Kartenos, Narvaišių ir aplinkinių vietovių (susidarius grupei žmonių bus organizuojami ir nauji maršrutai).
Nemokamą maitinimą pamainos metu.
Kiekvieną darbuotoją apmokome.

Detalių tiekėjas
Kaunas
€ 1224 – 1700
Galiojimo pabaiga: 2021.11.06
Personalo specialistas (-ė) UAB "Plungės kooperatinė prekyba"
Plungė
€ 1138
Galiojimo pabaiga: 2021.11.15
Vyriausioji buhalterė (-is)
Kaunas
€ 2300
Galiojimo pabaiga: 2021.10.30