24
VĮ Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centras
Testuotojas (-a)

Valstybės įmonė Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centras (toliau – ŽŪIKVC) yra iš valstybės turto įsteigta įmonė. ŽŪIKVC savo veikla siekia užtikrinti Žemės ūkio ministerijos reguliavimo srities registrų ir informacinių sistemų efektyvų veikimą ir dalyvauti paramos žemės ūkiui ir kaimo plėtrai administravimo sistemos, atitinkančios Europos Sąjungos reikalavimus, kūrimo procesuose, taip pat siekia didinti teikiamų viešųjų ir administracinių paslaugų apimtį, efektyvumą ir teikiamos informacijos operatyvumą.

Darbo pobūdis:

• Informacinių sistemų testavimas;
• Testavimo scenarijų ir atvejų kūrimas;
• Testavimo bylų rengimas.

Reikalavimai:

• 1+ metų patirtis testuojant programinę įrangą;
• Programinės įrangos kūrimo procesų išmanymas.

Privalumai:

• Agile projektų valdymo žinios;
• SQL žinios;
• Programavimo pagrindai;
• Sertifikatai.

Siūlome:

• Patirtį įgyvendinant sudėtingus bei įdomius, valstybės reikšmės ir komercinius IT projektus;
• Mokymus, sertifikavimo galimybės;
• Galimybė dirbti nuotoliniu būdu;
• Konkurencingą darbo užmokestį (1400 – 2000 Eur prieš mokesčius).

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1400 - 2000

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Maksimas Ivanovas