24
TMSYS Sp. z o. o.
CAD programinės įrangos palaikymo inžinierius (-ė)

Tmsys įmonė užsiimanti projektavimo programų (CAD ir BIM) prekyba, plečia savo veiklą ir ieško ilgalaikių darbuotojų. Kiekvienais metais mūsų komanda, klientų skaičius ir apyvarta padidėja daugiau nei 30%!
Mes ieškome profesionalių inžinierių ir studentų, kurie padėtų mūsų klientams.

Darbo pobūdis:

  • Bendradarbiavimas su CAD programų vartotojais;
  • Mokymų vedimas CAD / BIM sistemų naudotojams;
  • Komercinių pasiūlymų pristatymas;
  • Techninės pagalbos teikimas, kontaktas su klientais telefonu, el. paštu, nuotoliniu ryšiu;
  • Techninės medžiagos kūrimas ir atnaujinimas (mokomoji medžiaga, pristatymai ir kt.).

Reikalavimai:

  • Techninis/inžinerinis išsilavinimas;
  • Labai geros žinios apie CAD programinę įrangą, pvz., AutoCAD ir Allplan BIM;
  • Noras įgyti naujų žinių šiuolaikinių technologijų srityje;
  • Geros žinios apie architektūrinius ar konstrukcinius projektavimus;
  • Gebėjimas užmegzti tarpasmeninius kontaktus;
  • Geras darbo organizavimas ir susitelkimas siekiant užsibrėžtų tikslų;
  • Būtinos geros lietuvių ir anglų k. žinios C2 (lenkų ir rusų kalbos privalumas);
  • BIM programinės įrangos, pvz., ALLPLAN, išmanymas būtų privalumas.

Mes Jums siūlome:

  • Darbą pagal darbo sutartį (visą darbo dieną, ½ etato ar valandinė sutartis);
  • Darbas nuotoliniu būdu;
  • Plėtros programos, mokymai - jūs darote įtaką savo raidai;
  • Realus poveikis įmonės plėtrai.

Dėkojame visiems susidomėjusiems. Apie atrankos rezultatus informuosime tik į pokalbį pakviestus kandidatus. Konfidencialumas garantuojamas. Savo CV siųskite anglų ir lietuvių k.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1250 - 1600

Vietovė

    Lietuva
  • Nuotolinio darbo galimybė

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
HR .