37
Buhalteris (-ė)
Vičiūnų grupė

Darbo pobūdis

• Pirminės apskaitos operacijos:
• Patalpų nuomos , komunalinių išlaidų operacijų apskaita;
• Banko, kuro sąnaudų, draudimo, avansinių apyskaitų, ilgalaikio turto apskaita;
• Paskolų apskaita, palūkanų skaičiavima bei SF rašymas grupės įmonėms;
• Skolų derinimas, kontrolė;
• Įmonių grupės vidinių ataskaitų pildymas;
• Statistikos, VMI, Sodros formų rengimas;
• Dalyvavimas audito procedūrose, informacijos rinkimas, teikimas, pagalba vyr.buhalteriui;
• Mažų įmonių apskaita bei finansinės atskaitomybės rengimas, teikimas.

Reikalavimai

• Aukštasis universitetinis išsilavinimas finansų / apskaitos / ekonomikos srityje;
• Ne mažiau kaip 2 metai panašaus darbo patirtis;
• Anglų kalbos mokėjimas (raštu, žodžiu);
• Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office, būtina Excel);
• Darbo patirtis buhalterine apskaitos programa (pageidautina Navision);
• LR teisės aktų, reglamentuojančių apskaitą, mokesčius bei įmonės veiklą, išmanymas bei nuolatinis domėjimasis naujovėmis;
• Atsakingumas, kruopštumas, analitiniai gebėjimai;
• Iniciatyvumas, savarankiškumas, pozityvus mąstymas, gebėjimas dirbti komandoje.

Įmonė siūlo

• Visas socialines garantijas;
• Laiku mokamą konkurencingą atlyginimą;
• Naujus iššūkius, profesinį tobulėjimą ir realias karjeros galimybes augančioje tarptautinėje kompanijoje;
• Darbo vietą moderniame A+ klasės verslo centre MAGNUM, Kaunas.

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1600

Vietovė

    Kaunas, Kauno apskritis, Lietuva
    Karaliaus Mindaugo pr. 38

Laikas

  • Visa darbo diena

Įgūdžiai

 MS Office MS Outlook Navision

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
  •  Rusų
Kontaktinis asmuo
Personalas Vičiūnai Group

Žymiausio lietuviško prekės ženklo užsienyje „Viči“ ambasadorė į savo komandą ieško buhalterio (-ės). Daugelyje Europos rinkų vystome platų verslų portfelį, tad būsimajam kolegai garantuojame itin dinamišką tarptautinę darbo aplinką su geriausiais savo srities profesionalais. „Vičiūnų grupėje“ remiamės šiuolaikišku valdymo modeliu, kolegiškais santykiais ir atsakomybės delegavimu – sudarome galimybę sparčiai tobulėti ir savo įgūdžiais prisidėti prie pasaulinės įmonės sėkmės.

Įmonės tinklalapishttp://www.viciunaigroup.eu/