39
HR Management, UAB
ILZENBERGO DVARO KONCERTŲ IR MINI RENGINIŲ ORGANIZATORIUS (-Ė) (Operatoriaus veikla))

ILZENBERGO DVARO KONCERTŲ IR MINI RENGINIŲ ORGANIZATORIUS (-Ė) (operatoriaus veikla)

Ilzenbergo Dvaras

www.ilzenbergas.lt

Ilzenbergo Dvaras - viena gražiausių, pilnai atkurtų istorinių dvarviečių Lietuvoje ir išskirtinis, vienintelis Dvare harmonijoje su gamta veikiantis, sveikus produktus gaminantis ūkis ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse.

Ilzenbergo Dvare per metus apsilanko virš 22000 lankytojų (sekančiais metais tikimės virš 40,000 lankytojų) .Jie yra labai patenkinti mūsų gidų pasakojimais,nuostabia architektūra,parko grožiu.Bet norėdami vystyti ir daugiau kultūrinės veiklos ,rengti įvairius koncertus ir mūsų turimoje vasaros estradoje ar mažesnius koncertus Dvaro Grill restorano prieigose ieškome Ilzenbergo Dvaro koncertų ir mini renginių organizatoriaus (-ės)

Darbo pobūdis:

  • Ilzenbergo Dvaro koncertų ir kitokių renginių organizavimas,jų pardavimų užtikrinimas,kokybiškas renginių vykdymas laikantis Dvare nustatytų taisyklių.

Reikalavimai:

  • Sugebėjimas ir noras savarankiškai įgyvendinti šį unikalų projektą.

Mes jums siūlome:

  • Galimybę savarankiškai plėtoti papildomą veiklą unikalioje Ilzenbergo Dvaro aplinkoje.

Daugiau informacijos nuoširdžiai suteiksime telefonu +37069998888

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 500 - 3000

Papildoma informacija: Tai yra bendradarbiavimo veikla.Mes ieškome veiklos operatoriaus.

Vietovė

    Panevėžys, Panevėžio apskritis, Lietuva
  • Nuotolinio darbo galimybė

Laikas

  • Laisvai samdomas
  • Lankstus grafikas

Kalbos

  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Darius Mažeika
869998888

Įmonės tinklalapishttps://www.ilzenbergas.lt