20
Produktų grupės vadybininkas(-ė) (vakarų rinkoms)
Vičiūnų grupė

Darbo pobūdis

  • Užtikrinti sklandų ir efektyvų priskirtų produktų bei produktų grupių administravimą;
  • Techninės informacijos apie produktą surinkimas, paruošimas, vertimų suderinimas, dokumentų pildymas;
  • Pagalba produktų grupės vadovui (degustacijų įmonės viduje organizavimas, lentelių pildymai ir pan.)
  • Kiti produktų grupės vadovo pavesti darbai.

Reikalavimai

  • Aukštesnysis/Aukštasis universitetinis išsilavinimas
  • Labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office);
  • Labai geras anglų kalbos mokėjimas (būtina);
  • Puikūs bendravimo, planavimo ir problemų bei konfliktų sprendimo įgūdžiai;
  • Greita orientacija, iniciatyvumas, kruopštumas, atsakingumas;
  • Vairuotojo pažymėjimas;
    Privalumas - maisto technologijos studijos
    Privalumas - analitiniai ir matematiniai gebėjim
    ai

Mes jums siūlome

  • Įdomų, ambicingų iššūkių kupiną darbą tarptautinėje kompanijoje
  • Profesinio tobulėjimo ir karjeros perspektyvas
  • Modernią ir įkvepiančią darbo aplinką strategiškai patogioje Kauno vietoje su vaizdu į Nemuno salą
  • Jaunatvišką ir profesionalią komandą
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1000

Papildoma informacija: Atlyginimas derybų klausimas (priklauso nuo turimos kompetencijos ir žinių)

Vietovė

    Kauno apskritis, Lietuva
    Karaliaus Mindaugo pr.38

Laikas

  • Visa darbo diena

Įgūdžiai

 MS Office

Kalbos

  •  Anglų
Kontaktinis asmuo
Evelina Lučinskaitė

Jau teko padirbėti ne vienoje įmonėje ar net šalyje, bet darbo aplinkoje pritrūko kažko, ką pavadintumėte savu ir įkvepiančiu? O gal, priešingai – dirbdami Lietuvos rinkoje pasigedote aistros naujovėms, globalaus mąstymo ir rūpesčio viskam, kas mus palaiko sveikus ir padeda džiaugtis gyvenimu? Svajojote apie darbą, kuriame vertinami drąsūs, jaunatviški ir iniciatyvūs protai? Dairotės veržlaus darbdavio, gebančio savo produktais užkariauti pasaulį? Tuomet kviečiame prisijungti prie „Vičiūnų grupės“. Čia rasite ambicingų iššūkių kupiną karjeros kelią, visuomet palaikančią komandą, o tobulėsi septynmyliais žingsniais!

Įmonės tinklalapishttp://www.vici.lt