29
Compensa Life Vienna Insurance Group SE Lietuvos filialas
MOKYMŲ VADYBININKAS (-Ė)

Šiuo metu prie savo komandos kviečiame prisijungti Mokymų vadybininką (-ę).

Darbo pobūdis:

  • mokymų ir metodinės medžiagos ruošimas, atnaujinimas;
  • mokymų proceso sprendimų gerinimo iniciavimas ir įgyvendinimas;
  • motyvacinės sistemos vystymas;
  • nuotolinio mokymo sistemos administravimas;
  • pardavimo procesą reglamentuojančių tvarkų rengimas.

Reikalavimai:

  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Atvirumas grįžtamajam ryšiui bei jo teikimas kitiems, pozityvumas;
  • Gebėjimas savarankiškai planuoti ir organizuoti darbus;
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office - Word, Excel, PowerPoint programos);
  • Vairuotojo pažymėjimas;
  • Geras anglų kalbos mokėjimas būtų privalumas.

Siūlome:

  • Darbą pilnu etatu, neterminuotą darbo sutartį;
  • Puikias darbo sąlygas sparčiai augančioje tarptautinėje kompanijoje;
  • Įdomų, atsakingą ir dinamišką darbą jaunoje ir draugiškoje komandoje;
  • Galimybę tobulėti ir įgyti naujų žinių bei įgūdžių tarptautinėje komandoje;
  • Konkurencingą atlygio paketą ir kompetenciją atitinkantį darbo užmokestį;
  • Papildomas naudas darbuotojams;
  • Mėnesinį atlyginimą (Bruto) nuo 1300 Eur. Konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį ir kompetenciją.

Papildoma informacija

Garantuojame visų besikreipusiųjų asmens duomenų konfidencialumą. Kandidatuodami Jūs sutinkate pateikti savo asmens duomenis bendrovei, kurie bus tvarkomi atrankos vykdymo tikslu. Daugiau informacijos apie duomenų tvarkymą ieškokite mūsų Privatumo politikoje: https://www.compensalife.eu/pdf/LT/other/privacypolicy.pdf

Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1300 - 2000

Papildoma informacija: Sveikatos draudimas

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Ukmergės g. 280, Vilnius
  • Nuotolinio darbo galimybė

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Tautvilė Tunaitienė
+37064597566

„Vienna Insurance Group“ – Vienoje (Austrijoje) nuo 1824 metų įsikūrusi tarptautinė draudimo grupė yra viena iš pirmaujančių draudimo bendrovių Austrijoje ir Vidurio bei Rytų Europos regione. Įmonių grupė turi apie 23 000 darbuotojų beveik 50 draudimo bendrovėse, kurios veiklą vykdo 25 šalyse. Vienna Insurance Group yra draudimo rinkos lyderė siūlanti platų produktų ir paslaugų asortimentą tiek gyvybės, tiek ir ne gyvybės draudimo sektoriuose. Baltijos šalyse „Compensa Life Vienna Insurance Group SE“ veikia nuo 1993 metų, o nuo 2001 m. bendrovės filialas veiklą vykdo ir Lietuvoje.

Įmonės tinklalapishttp://www.compensalife.lt