44
Vilniaus atliekų sistemos administratorius, Savivaldybės įmonė
TEISININKAS (-Ė)

Vilniaus miesto savivaldybės įmonė „Vilniaus atliekų sistemos administratorius“ rūpinasi švaria sostinės aplinka. Mes administruojame miesto komunalinių atliekų tvarkymo sistemą, vykdome šios paslaugos kokybės kontrolę, teikiame informaciją miestiečiams ir institucijoms. Pagal aptarnaujamų klientų ir valdomos sistemos mastą esame viena didžiausių viešojo sektoriaus įmonių Vilniaus mieste.
Norite prisidėti prie atliekų tvarkymo kultūros ir švarios aplinkos kūrimo? Tapkite mūsų ambicingos ir veržlios komandos nariu. Kartu nuveiksime daug prasmingų darbų.

Prie savo komandos kviečiame prisijungti TEISININKĄ (-Ę)

Darbo pobūdis

• Skundų, prašymų, atsiliepimų, ir kt. dokumentų nagrinėjimas ir rengimas;
• Sutarčių, teisinių išvadų bei kitų vidaus dokumentų rengimas;
• Įmonės atstovavimas teismuose ir kitose institucijose;
• Teisinių konsultacijų teikimas Įmonės darbuotojams
• Ikiteisminis rinkliavos mokėtojų skolų administravimas (skolininkų sąrašų formavimas, skolų priminimų rengimas, siuntimas, duomenų analizė);
• Ikiteisminis rinkliavos mokėtojų skolų išieškojimo organizavimas;
• Procesinių dokumentų teismui rengimas, teisminis rinkliavos mokėtojų skolų išieškojimas;
• Vykdomųjų dokumentų teikimas antstoliams, išieškojimo proceso kontrolė;
• Ataskaitų rengimas.

Reikalavimai kandidatams:

• Aukštasis universitetinis teisinis išsilavinimas;
• Ne mažesnė nei 1 metų teisinio darbo patirtis (privalumas - dirbant su skolų išieškojimu);
• Išmanyti LR įstatymus, Vyriausybės nutarimus ir kitus teisės aktus, reglamentuojančius viešojo sektoriaus įmonių veiklą ir viešąjį administravimą, administracinės teisės ir administracinio proceso bei kitus teisės aktus;
• Turėti gerus analitinius bei stiprius teisinio argumentavimo įgūdžius;
• Gebėti sklandžiai dėstyti mintis raštu ir žodžiu, išmanyti dokumentų rengimą ir tvarkymą reglamentuojančius teisės aktus;
• Mokėti valdyti, kaupti, sisteminti, apibendrinti informaciją, rengti išvadas;
• Puikios lietuvių kalbos žinios. Anglų kalbos žinios;
• Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office);
• Nepriekaištinga reputacija;
• Gebėjimas priimti sprendimus, puikūs komunikavimo, bendradarbiavimo ir derybų vedimo įgūdžiai.

Mes siūlome:

• Dinamišką darbą, įdomius projektus pokyčių laikotarpiu, kai atsiveria galimybės prisidėti prie įmonės veiklos gerinimo;
• Naudingą patirtį, mokymus bei tobulėjimą kartu;
• Galimybę realizuoti idėjas, kuriant ir inicijuojant pokyčius;
• Profesionalų, motyvuotą ir draugišką kolektyvą;
• Konkurencingą, darbo rezultatus ir kompetenciją atitinkantį, atlyginimą.

Dokumentai teikiami per Valstybės tarnybos valdymo informacinę sistemą (VATIS) 14 kalendorinių dienų (iki 2021 m. rugsėjo 30 d.) nuo konkurso paskelbimo Valstybės tarnybos departamento interneto svetainėje dienos (2021-09-16). Skelbimo Nr. 73602.

Pretendentas privalo pateikti:
1. Prašymą leisti dalyvauti konkurse;
2. Asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, išsilavinimą patvirtinančius dokumentus, kitus dokumentus, patvirtinančius pretendento atitiktį kvalifikaciniams reikalavimams;
3. Gyvenimo aprašymą;
4. Užpildytą pretendento anketą.
Pretendentų atrankos būdas – testas žodžiu (pokalbis).
Darbo sutartis – neterminuota, mėnesinis atlyginimas (brutto) – 2000 Eur.
Apie SĮ „Vilniaus atliekų sistemos administratorius“ – http://sivasa.lt
Apie atrankos rezultatus informuosime tik atrinktuosius kandidatus. Konfidencialumą garantuojame. Apie tai, kaip mes renkame, naudojame ir saugome informaciją apie savo kandidatus į darbuotojus galite rasti informaciniame pranešime kandidatams į VASA darbuotojus: https://sivasa.lt/image/pages/Privatumo%20politika/2021/08/02/Informacinis%20prane%C5%A1imas%20kandidatams%20%C4%AF%20VASA%20darbuotojus.pdf

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2000

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Smolensko g. 5, Vilnius

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Inga Alimovienė

Vilniaus miesto savivaldybės įmonė „Vilniaus atliekų sistemos administratorius" rūpinasi švaria sostinės aplinka. Mes administruojame miesto komunalinių atliekų tvarkymo sistemą, vykdome šios paslaugos kokybės kontrolę, teikiame informaciją miestiečiams ir institucijoms. Pagal aptarnaujamų klientų ir valdomos sistemos mastą esame viena didžiausių viešojo sektoriaus įmonių Vilniaus mieste.

Įmonės tinklalapishttp://sivasa.lt

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Vyriausiasis (-ioji) teisininkas (-ė)
Lietuvos geležinkeliai, AB
Vilnius
€ 2880 – 4320
Galioja iki: 2024.05.22
Projektų administratorius (-ė)
People Link, UAB
Vilnius
€ 1930 – 2500
Galioja iki: 2024.04.26
Gyvybės draudimo konsultantas (-ė) Alytuje
PZU Lietuva gyvybės draudimas
Alytus
€ 1000 – 3000
Modus Asset Management Investment Associate
Modus Group
Vilnius
€ 2600
Second line remote support specialist
StrongPoint, UAB
Vilnius
€ 1700 – 2550
Lengvųjų automobilių automechanikas