50
INTERSURGICAL, UAB
GRAFIKOS DIZAINERIS(-Ė)

Pagrindinės atsakomybės:

• Ruošti gaminių naudojimo iliustracijas ir animacijas vadovaujantis vidiniais įmonės stiliaus reikalavimais;
• Užtikrinti, kad iliustracijos ir animacijos yra aiškiai suprantamos, neklaidinančios galutinių vartotojų;

Reikalavimai:

• Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas (gali būti paskutinių metų studentas)
• Mokėjimas naudotis grafinio dizaino paketais
• Labai geros anglų kalbos žinios raštu ir žodžiu
• Geri bendravimo įgūdžiai ir lankstumas dirbant komandoje
• Tikslumas bei dėmesys detalėms
• Gebėjimas susitelkti į užduoties atlikimą

Privalumai:

• Panašaus darbo patirtis
• Gebėjimas vienu metu dirbti su keliais projektais arba užduotimis
• Gebėjimas efektyviai dirbti individualiai arba komandoje

Mes siūlome:

• Įdomų ir iššūkių kupiną darbą pasaulinio lygio įmonėje projektuojančioje, gaminančioje ir į visą pasaulį tiekiančioje aukštos kokybės medicinos prietaisus, skirtus kvėpavimo palaikymui;
• Pilnus darbo apmokymus;
• Puikią galimybę lavinti įgūdžius ir patirtį;
• Draugišką darbo atmosferą;
• Atostogas laiku ir darbą be viršvalandžių;
• Transportavimą autobusais į ir iš darbo (Vilnius-Pabradė-Vilnius);
• Darbo užmokestis nuo 1000 iki 1600 Eur/mėn. su mokesčiais (priklausomai nuo turimos patirties ir žinių).

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1000 - 1600

Papildoma informacija: priklausomai nuo turimos patirties ir žinių

Vietovė

    Vilniaus apskritis, Lietuva
    Pabradė

Laikas

  • Visa darbo diena

Įgūdžiai

 Grafinio dizaino programos

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Ramunė Ramunė

UAB “Intersurgical” yra viena iš medicininių kvėpavimo sistemų projektavimo, gamybos ir tiekimo lyderių Europoje. Daugiau nei 35 metai Intersurgical tiekia aukštos kokybės gaminius bei paslaugas ligoninėms visame pasaulyje.

Įmonės tinklalapishttp://www.intersurgical.com