15
VERSLO VARTAI, UAB
VYR. BUHALTERĖ (-IS)

Darbo pobūdis:
Įmonių buhalterinės apskaitos tvarkymo nuo pirminių duomenų kontrolė;
Finansinės atskaitomybės;
Buhalterinių operacijų atitikimo įstatymų reikalavimams užtikrinimas;
Mokesčių deklaracijų ir statistinių ataskaitų rengimas;
Informacijos parengimas audito įmonėms, bankams ir pan.;
Pinigų srautų kontrolė;
Finansinės informacijos vadovybei pateikimas;
Kitų buhalterijos darbuotojų (5 asm. komanda) darbų koordinavimas ir kontrolė.
Reikalavimai:
Aukštasis išsilavinimas apskaitos / finansų / matematikos srityje;
Bent 5 m. darbo patirtis vyr. buhalterio pozicijoje su pilna apskaita;
Buhalterinę apskaitą bei mokesčius reglamentuojančių teisės aktų išmanymas bei nuolatinis domėjimasis savo profesinės srities naujovėmis;
Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Geri darbo bei laiko planavimo įgūdžiai;
Organizaciniai įgūdžiai, atsakingumas, noras tobulėti;
Darbo patirtis dirbant su buhalterine programa „Rivilė“.

Mes jums siūlome:

Dirbti ilgametę patirtį turinčioje kompanijoje, didžiausioje savo srityje vakarų regione;
Prisijungti prie komandos, kurioje susiformavusi veržlumo, inovatyvumo, kūrybiškumo bei pridėtinės vertės kūrimo kultūra;
Atlyginimą, atitinkantį Jūsų patirtį ir kompetencijas bei priedus už pasiektus rezultatus;
Darbą savo srities profesionalų komandoje;
Tobulėjimą ir savo kompetencijų tobulinimą;
Puikias galimybes realizuoti savo idėjas.

Nuoroda į įmonės privatumo politiką:

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2975

Papildoma informacija: Priklauso nuo rezultatų

Vietovė

    Klaipėda, Klaipėdos apskritis, Lietuva
    Taikos pr. 39

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Ida Meschi

TECHNORAMA – tai prekybos tinklas, įsikūręs Vakarų Lietuvoje. Mūsų parduotuvės sėkmingai dirba Klaipėdoje, Šilutėje, Gargžduose ir Plungėje o taip pat – elektroninėje erdvėje. Mes prekiaujame buitine technika, elektronika, garso ir vaizdo aparatūra bei kompiuterine įranga.

TECHNORAMA jungia veržlius, motyvuotus ir žingeidžius žmones – buitinės technikos, elektronikos, informacinių technologijų žinovus bei puikius pardavimų ir klientų aptarnavimo specialistus.
Prisijunk prie mūsų kolektyvo, jei nebijai būti savimi! Tavęs laukia nauji draugai ir bendraminčiai. Kartu su mumis galėsi puoselėti savo sugebėjimus ir atrasti naujų supergalių.

Įmonės tinklalapishttp://www.technorama.lt/