VYR. BUHALTERĖ (-IS)
VERSLO VARTAI, UAB

VYR. BUHALTERĖ (-IS)VERSLO VARTAI, UAB

Darbo pobūdis:
Įmonių buhalterinės apskaitos tvarkymo nuo pirminių duomenų kontrolė;
Finansinės atskaitomybės;
Buhalterinių operacijų atitikimo įstatymų reikalavimams užtikrinimas;
Mokesčių deklaracijų ir statistinių ataskaitų rengimas;
Informacijos parengimas audito įmonėms, bankams ir pan.;
Pinigų srautų kontrolė;
Finansinės informacijos vadovybei pateikimas;
Kitų buhalterijos darbuotojų (5 asm. komanda) darbų koordinavimas ir kontrolė.
Reikalavimai:
Aukštasis išsilavinimas apskaitos / finansų / matematikos srityje;
Bent 5 m. darbo patirtis vyr. buhalterio pozicijoje su pilna apskaita;
Buhalterinę apskaitą bei mokesčius reglamentuojančių teisės aktų išmanymas bei nuolatinis domėjimasis savo profesinės srities naujovėmis;
Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Geri darbo bei laiko planavimo įgūdžiai;
Organizaciniai įgūdžiai, atsakingumas, noras tobulėti;
Darbo patirtis dirbant su buhalterine programa „Rivilė“.

Mes jums siūlome:

Dirbti ilgametę patirtį turinčioje kompanijoje, didžiausioje savo srityje vakarų regione;
Prisijungti prie komandos, kurioje susiformavusi veržlumo, inovatyvumo, kūrybiškumo bei pridėtinės vertės kūrimo kultūra;
Atlyginimą, atitinkantį Jūsų patirtį ir kompetencijas bei priedus už pasiektus rezultatus;
Darbą savo srities profesionalų komandoje;
Tobulėjimą ir savo kompetencijų tobulinimą;
Puikias galimybes realizuoti savo idėjas.

Nuoroda į įmonės privatumo politiką:

PERSONALO APSKAITININKAS (-Ė) – ADMINISTRATORIUS (-Ė)
Emplonet, UAB
Klaipėda
€ 1400 – 1900
Galiojimo pabaiga: 2021.11.30
Duomenų specialistas (-ė) (junior)
People Link, UAB
Klaipėda
€ 870 – 1930
Galiojimo pabaiga: 2021.12.12
BUHALTERĖ (-IS)
A.Griciaus autotransporto įmonė
Klaipėda
€ 1050 – 1340
Galiojimo pabaiga: 2021.12.15