13
Praktikantas (-ė) Pardavimų skyriuje
SME Finance, UAB

Atsakomybės:

  • Asistuoti pardavimų projektų vadovui;
  • Dalyvauti susitikimuose su esamais ir naujais klientais;
  • Tvarkyti ir atnaujinti klientų duomenis ir informaciją;
  • Spręsti bet kokias klientų užklausas, skundus ir problemas;
  • Laikytis visų bendrovės taisyklių ir politikos;

Reikalavimai:

  • Puikūs bendravimo su klientais įgūdžiai (žodžiu ir raštu);
  • Aukštojo mokslo studijos (pageidautina Ekonomikos/Finansų/Vadybos/Administravimo srityse);
  • Darbas komandoje ir gebėjimas operatyviai spręsti problemas;
  • Geros anglų kalbos žinios;
  • Motyvacija siekti tikslų.

Įmonė siūlo:

  • Asmeninio bei profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Draugišką aplinką, įdomų ir atsakingą darbą;
  • Galimybę dirbti su patyrusiais ir ambicingais rinkos profesionalais;
  • Galimybę įsidarbinti po praktikos;
Vidutinį šių pareigų darbo užmokestį galite rasti manoalga.lt

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Vilniaus vartai

Laikas

  • Praktika
  • Lankstus grafikas
Kontaktinis asmuo
Elita Černevičiūtė

„SME Finance“ - patyrusių finansų sektoriaus profesionalų komanda, padedanti augti verslui.
Mes nuolat kuriame novatoriškas finansavimo priemones verslui, turime ambicingų idėjų ir
siekiame tapti profesionaliausia klientų ir partnerių pripažinta skaitmeninio skolinimo
platforma.

Turime daug įdomių darbų, todėl kviečiame žengti pirmuosius savo karjeros
žingsnius ir atlikti pas mus praktiką!