30
LIETUVOS SVEIKATOS MOKSLŲ UNIVERSITETAS
Tarptautinių programų koordinatorius (-ė)

Lietuvos sveikatos mokslų universitetas siūlo darbą
Tarptautinių ryšių ir studijų centro
Akademinio judumo skyriaus
Tarptautinių programų koordinatoriaus (-ės) pareigoms eiti (1,0 et. darbo krūviu)

Reikalavimai kandidatui:

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas.
  • Puikios lietuvių ir anglų (C1 lygmeniu) kalbos žinios.
  • Puikūs darbo kompiuteriu ir kita biuro technika įgūdžiai.
  • Dokumentų rengimo, tvarkymo, apskaitos, raštvedybos gebėjimai.
  • Organizaciniai bei darbo komandoje įgūdžiai.
  • Atsakingumas, iniciatyvumas, sąžiningumas ir geri bendravimo įgūdžiai.
  • Bendravimo etiketo taisyklių išmanymas.
  • Administracinio darbo patirtis akademinėje aplinkoje būtų privalumas.

Pagrindinės funkcijos ir atsakomybės:

  • Vykdyti Erasmus+ ir kitų mainų programų studentų bei personalo individualių judumo projektų administravimą, konsultavimą, organizuoti atrankas.
  • Vykdyti informacijos apie akademinio judumo galimybes sklaidą Universiteto bendruomenei, organizuoti informacinius renginius.
  • Ieškoti, apdoroti, sisteminti, pateikti dokumentus suinteresuotiems studentams, Universiteto padaliniams ir administracijai.
  • Pagal kompetenciją įsijungti į kitus Tarptautinių ryšių ir studijų centro vykdomus projektus, dalyvauti ruošiant su veikla susijusias paraiškas ir veiklos ataskaitas.
  • Bendrauti ir bendradarbiauti su užsienio institucijomis organizuojant judumus.
  • Pagal savo kompetenciją atstovauti Universitetą nacionaliniuose ir tarptautiniuose renginiuose.

Mes siūlome:

  • Darbą draugiškame kolektyve ir reikiamas darbo priemones.
  • Dinamišką ir kūrybinį darbą, prisidedant prie padalinio veiklos tobulinimo.
  • Galimybę tobulėti ir įgyti naujas kompetencijas bei realizuoti savo idėjas.
  • Siūlomas atlyginimas 943,00 Eur už 1,0 et. darbo krūvį iki mokesčių. Galimas priedas už pasiektus veiklos rezultatus.

Gyvenimo aprašymą (CV) ir motyvacinį laišką prašome siųsti iki 2021 m. spalio mėn. 24 d.
Telefonas pasiteiravimui: 8-37-327209.

Kandidatuodama(s) į šią darbo vietą, sutinkate, kad Universitetas gaus ir tvarkys jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, telefono numerį, elektroninio pašto adresą) bei kitus jūsų anketoje pateiktus asmens duomenis dalyvavimo konkurse laisvai darbo vietai užimti tikslu.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 943

Papildoma informacija: Galimas priedas už pasiektus veiklos rezultatus.

Vietovė

    Kaunas, Kauno apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
HR .