25
Headex UAB
Projektų vystymo vadovas (-ė) HEADEX GROUP ADMINISTRACIJOJE VILNIUJE IR KAUNE
Headex UAB
Headex UAB

Headex UAB

Tapk MŪSŲ komandos nariu!

Motyvuota HEADEX GROUP komanda Kauno ir Vilniaus administracijoje ieško naujo nario, norinčio užimti PERSONALO PROJEKTŲ VADOVO (-ĖS) pareigas. Mes ieškome žmogaus, kuris dega noru dirbti personalo valdymo srityje, ieško ir priima naujus iššūkius!

Papildoma informacija

Darbo pobūdis:

  • esamų projektų (bendradarbiavimo sutarčių) valdymas ir vystymas;
  • naujų klientų savarankiška paieška, paslaugos pardavimas;
  • klientų poreikių analizė ir geriausių sprendimų paieška;
  • sėkmingo bei sklandaus bendradarbiavimo su klientais užtikrinimas;
  • projektų biudžeto (planų) sudarymas, nustatytų tikslų siekimas, kaštų kontrolė;
  • darbuotojų darbo koordinavimas, ugdymas, motyvavimas, bendrų bei asmeninių tikslų formavimas komandoje.

Reikalavimai:

  • turite projektų, plėtros ar panašaus darbo patirties vadovo pozicijoje;
  • turite sėkmingą pardavimo patirtį (privalumas - B2B);
  • turite puikius dalykinio bendravimo ir derybų įgūdžius;
  • gebate išklausyti, patarti, profesionaliai reprezentuoti įmonės paslaugas;
  • esate komunikabilus ir orientuotas į rezultatą;
  • esate veržlus, atsparus stresui bei kupinas naujų idėjų;
  • lengvai naudojatės Excel ir esate įgudęs kainodaros ir veiklos rezultatų skaičiavime;
  • turite vairuotojo pažymėjimą ir nuosavą automobilį;

    Naudingi įgūdžiai:
  • patirtis dirbant su stambiomis ir vidutinėmis įmonėmis;
  • darbas su gamybos, logistikos ir prekybos įmonėmis;
  • Lietuvos darbo rinkos išmanymas;

Mes siūlome:

  • vertingą patirtį dirbant su užsienio rinkomis;
  • sąžiningą ir patrauklią finansinę motyvaciją t.y. mėnesinį atlyginimą (brutto): nuo 1 927 € - 2 103 €. Papildomai taikoma motyvacinė sistema – mokamos premijos už gerus darbo rezultatus.;
  • aukštą savarankiškumo ir atsakomybės lygį;
  • galimybe būti LEAN kultūros dalimi;
  • ilgalaikę karjerą nuolat augančioje įmonėje;
  • draugišką darbo atmosferą bei profesionalius, aktyvius ir jaunatviškus kolegas.

„Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „Headex Group“ ir potencialūs darbdaviai tvarkytų Jūsų pateiktus asmens ir specialiųjų kategorijų duomenis atrankų į darbo vietas tikslais „Headex Group“ privatumo politikoje nurodyta tvarka, bei Jūsų duomenys būtų saugomi „Headex Group“ duomenų bazėje trejus metus. Taip pat užtikriname Jūsų konfidencialumą bei informuojame, kad susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Daugiau informacijos: www.headex.eu/lt/privatumo-politika/“

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1927 - 2103

Papildoma informacija: Papildomai taikoma motyvacinė sistema – mokamos premijos už gerus darbo rezultatus.

Vietovė

    Kaunas, Kauno apskritis, Lietuva
    Taikos pr. 88A, Kaunas 51182

Laikas

  • Visa darbo diena

Įgūdžiai

 MS Excel MS Word

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Julita Kizalaitė
+37068253193

Headex Group teikia laikinojo įdarbinimo ir rangos paslaugas Lietuvoje ir Vakarų Europoje. 2003m. įkurta įmonė išlaiko rinkos pirmūno vardą. Tai patvirtina nuolat augantis darbuotojų skaičius. Šiuo metu per mus sėkmingai dirba daugiau kaip 2000 žmonių. Darbo pasiūlymų turime visuose didžiausiuose Lietuvos miestuose, Vokietijoje, Olandijoje ir Belgijoje.

Įmonės tinklalapishttps://www.headex.eu/lt/karjera/