34
NEFELĖ, UAB
EL. PARDUOTUVĖS VADYBININKAS (-Ė)
NEFELĖ, UAB
NEFELĖ, UAB

NEFELĖ, UAB

Spectra Baltic, UAB priklauso Arevita įmonių grupei, kuri jau 25 metus sėkmingai veikia elektroninių saugos sistemų rinkoje. Spectra Baltic siūlo labai platų komponentų asortimentą įvairioms sistemoms: nuo apsaugos, kompiuterinių tinklų, automatikos iki buitinių sistemų.
Įmonė atstovauja pasaulyje pripažintus prekinius ženklus, tokius kaip Paradox, Inner range, Cofem, System Sensor, R&M, Uniview, Hanwa, Bosch, HP, Cisco ir kt., bet ir mažiau žinomus, tačiau jų pačių išbandytus gamintojus.
Įmonės sandėliai -Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Marijampolėje ir Rygoje, todėl prekės klientą pasiekia greitai, pigiai ir patogiausiu jiems būdu.

Daugiau informacijos apie įmonę:

Atrankos partneris - Personalo atrankos paslaugų įmonė NEFELĖ - specialistų paieška ir atranka.

DARBO POBŪDIS

• Internetinės parduotuvės administravimas: prekių aprašų kūrimas, tvarkymas, vertimų organizavimas
• SEO užduotys (rinkos analizavimas, sekimas, tekstų rašymas, ir k.t.)
• Google Ads administravimas, raktažodžių paieška, kampanijų kūrimas
• Chatbox administravimas, atsakymų pateikimas į skubius klientų klausimus
• Naujienlaiškių administravimas
• Darbas su reklamos agentūromis
• Akcijų web puslapyje iniciavimas

REIKALAVIMAI

• El. parduotuvės administravimo patirtis bei internetinės komercijos proceso išmanymas
• Patirtis klientų aptarnavimo, pardavimų srityje- privalumas
• Puikūs komunikaciniai įgūdžiai
• Geri kompiuteriniai įgūdžiai, tekstų rašymų patirtis
• Asmeniniai darbo organizavimo ir planavimo įgūdžiai
• Imlumas informacijai
• Gera lietuvių kalbos gramatika, stilius ir kalbos kultūra
• Geros anglų kalbos žinios
PRIVALUMAS: E-rinkodaros, SEO žinios / įgūdžiai

ĮMONĖ SIŪLO

• Darbą stabilioje įmonėje, draugiškame kolektyve
• Galima darbo vieta: Vilnius arba Kaunas

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1800

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Anglų
Kontaktinis asmuo
Rasa /personalo atrankos
+370 640 23 744

Įmonės tinklalapishttp://www.nefele.lt/